Виставки

Щорічно проходять виставки практично в кожній сфері.
Кожна компанія рано чи пізно планує участь в тій чи іншій виставке.Це унікальні можливості для презентації своєї продукції або послуги. Це зустріч продавця і потенційного покупця на нейтральній території.
Виставка - це те унікальний захід, коли задіюються практично всі інструменти маркетінга.Виставка допомагає у вирішенні таких складних маркетингових завдань, як збільшення продажів, виведення нових товарів на ринок, формування іміджу компанії, пошук нових партнерів, вивчення та аналіз ринку.

Організатори поїздок на виставки

Є кілька вагомих причин, за якими брати участь у виставці - необхідність:
• відмінна можливість укласти договір і встановити міцні зв'язки з потенційними партнерами;
• ознайомити основних учасників ринку з новим продуктом, проаналізувати попит і зацікавленість ринку в даному продукті;
• пошук нових партнерів і клієнтів;
• стимулювати активність персоналу;
• огляд ситуації на ринку аналіз роботи конкурентів;
• зустріч з діловими партнерами, можливість завести нові контакти.Если Вы приняли решение принять участие в выставке, Вам следует подготовиться к этому мероприятию. Якщо Ви прийняли рішення взяти участь у виставці, Вам слід підготуватися до цього заходу.
  У першу чергу варто почати з визначення основних цілей участі у виставці, після цього можна приступити до плану реалізації поставлених цілей.

Наша компанія допоможе Вам з організацією поїздок керівників і фахівців різних компаній у Західній Україні з метою відвідування виставок, конференцій, конгресів, бізнес-семінарів.
Пропонуємо комплексне забезпечення поїздки а так само організацію участі у виставках, в якості експонентів і відвідувачів.
Комплексне забезпечення Конференц-сервісу на території Західної України.

Наша мета - швидко і ефективно взяти на себе вирішення всіх завдань пов'язаних з організацією поїздки, що б вона була максимально комфортною і Ви змогли сконцентруватися на бізнес питаннях.

Так само Вам слід підготувати свій персонал до участі в виставке.Ваші співробітники будуть відігравати ключову роль у виставці, вони повинні володіти інформацією в повному обсязі і надати кожному вичерпні відповіді.

Виставковий стенд - це «обличчя» компанії на виставці, отже, питання забудови стенду варто приділити увагу. Ми допоможемо втілити в життя навіть найсміливіші ідеї щодо оформлення стенду.
Ми допоможемо Вам у вирішенні даного питання.

Поліграфічна продукція. Під час відвідування виставок, кожен відвідувач зустрічає в перебігу дня десятки, а то й сотні нових людей, всі вони обмінюються інформацією і шукають вигоду у співпраці. Крім ефективної роботи персоналу, «закріпитися» у свідомості і допомогти донести інформацію допомагає роздаточна поліграфія. Поліграфія повинна бути виключно якісною, оскільки і вона відіграє важливу роль у формуванні іміджу компанії.
Ми допоможемо Вам у вирішенні даного питання.

Сувеніри на виставці.Необходімо пам'ятати, що сувеніри грають на виставці особливу, дуже важливу роль. Вони створюють і продовжують у відвідувачів доброзичливе ставлення до вашого підприємства, змушують запам'ятати вас, залучають додаткову увагу до вашого стенду, сприяють сприятливій атмосфері під час переговорів.
Ефективність сувенірів безпосередньо залежить від їх оформлення та способу підношення. Проблема рекламної та сувенірної продукції безпосередньо пов'язана з цілями участі у виставці, інтенсивністю довиставочной підготовки, типом виставки і, природно, з можливостями виставкового бюджету.
Ми так само допоможемо Вам у вирішенні даного питання.

Так само пропонуємо «Заочне відвідування виставки».

Послуга дозволяє при мінімальних витратах бути в курсі тенденцій і новинок у своїй галузі, знайти нових постачальників, придбати потенційних партнерів, клієнтів і сформувати свій імідж на міжнародному ринку.Послуга дозволяє отримати вичерпну інформації про зарубіжну виставку та її учасників, не виходячи за межі офісу. Вона особливо актуальна, якщо Ви з тих чи інших 
причин не можете особисто бути присутнім на виставці.

«Заочне відвідування виставки»

Послуга стає просто незамінною, коли терміново потрібна інформація з виставки, проте: упущені терміни і неможливо встигнути ; немає квитків на літак, немає місць в готелі ; недостатність бюджету на поїздку; зайнятість; інші особисті причини .За Вашим запитом ми направимо на виставку фахівця, який збере для Вас повний комплект документів (буклети, каталоги, CD, прайс-листи) по кожному учаснику виставки, а також придбає її офіційний каталог. Додатково на кожному стенді ми залишимо Ваші візитки або іншу рекламну інформацію про Вашу компанію. Всі матеріали виставки пересилаються до Вас в офіс відразу після її закінчення.

Відмінність «Заочне відвідування виставки» та «Заочна участь у виставці»

«Заочне відвідування виставки» - це можливость відвідати виставку на видаленні (заочне відвідування),«Заочна участь у виставці» - це бути експонентом на відстані (заочна участь). ,«Заочна участь у виставці» передбачає друк інформації про компанію в офіційному каталозі виставки, іноді ця послуга супроводжується розкладкою буклетів на індивідуальному стенді (на цьому стенді розкладені буклети всіх заочних учасників).«Заочне відвідування виставки» - це в першу чергу збір інформації про учасників зарубіжної виставки.

Переваги послуги:
1. Заочне відвідування виставки обходиться, як правило, дешевше особистої поїздки.
2. Наші партнери/співробітники  знаходяться там, де проходять провідні світові виставки.
3. Можливість одночасного охоплення кількох виставок одночасно.
4. Відсутність мовного бар'єріву. Наші партнери вільно говорять як англійською, так і мовою тієї країни, в якій проходить виставка.
5. Економія Вашого часу та коштів.

Послуга «Заочне відвідування виставки» включає в себе:
1. Збір інформації про виставку та її учасників, узгодження напрямів і компаній, цікавих Вам, реєстрацію нашого співробітника в якості відвідувача виставки, вивчення діяльності Вашої компанії.
2. Придбання квитків та офіційного каталогу виставки.
3. Відвідування нашим представником стендів компаній, цікавих Вам і узгоджених у договорі (до 100 компаній).
4. Спілкування з представниками компаній на кожному обраному стенді. Презентація Вашої діяльності та інтересів експонентам.
5. Збір рекламних матеріалів на кожному відвідуваному стенді.
6. Обмін візитками на кожному відвідуваному стенді.
7. Друк Ваших візиток на основі наданого Вами макету.
8. Складання звіту по виставці,а також перелік матеріалів, які були зібрані по кожній компанії.
9. Відправку Вам усіх матеріалів поштовою службою (не включені поштові витрати).

Мінімальний пакет послуги «Заочне відвідування виставки» оцінюється Украіна :від  1000 грн.  залежно від виставки.Додатково оплачується вартість пересилки матеріалів.Додаткові до пакету можуть додаватися різні додаткові послуги.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.