Пропозиція руки та серця «Повітряна»

Ви романтичні мрійники, любите дивитися на хмари або літати у сні, підносите свої почуття та хочете подарувати другій половинці себе і весь світ без залишку? Тоді, це Ваш вибір!

 Освідчитись на Ратуші у Львові РОмантичне побачення у Львові РОмантиичні місця у Львові

Подивіться на львівські міські пейзажі з нового ракурсу - з даху панорамної тераси в самому серці міста. Вам буде здаватися, що Ви парите в хмарах, а місто пропливає десь далеко внизу, немов все стало іграшковим, і лише тільки Ваша любов безмежна, а почуття високі. композиції з квітів і повітряних куль або пелюсток троянд) та романтична вечеря.

Сезонність: цілий рік.

Час проведення: світловий день, вечірній час доби.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей.На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:

Пакет «Ратуша» - від 2350 грн.(При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

Пакет «Панорама» 1- від 2850 грн. (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

* Замовлення по меню оплачується додатково

Пакет «Панорама» 2 - від 6300 грн.(При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

* Замовлення по меню оплачується додатково

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.