Пропозиція руки та серця в стилі епохи Відродження

Ви творча особистість і любите історію чи може просто хочете зробити незвичайний сюрприз як справжній Ромео свій Джульєтті, запустивши машину часу? Бажаєте перенестися в епоху пишного італійського мистецтва, не виїжджаючи за межі країни? Тоді, запрошуємо до Львова!

Італійський дворик пропозиція руки й серця Романтична подорож до Львова Романтична пропозиція у Львові

Ваш захід “В стилі епохи Відродження” проходитиме в незвичайному місці -в філії історичного музею та пам'ятнику архітектури - в Італійському дворику. Це місце приковує до себе увагу з першої ж секунди та дозволяє поринути в атмосферу середньовічної Італії з архітектурою XVI ст.. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, через те, що він побудований таким чином, щоб шум з площі не доносився. Але крім цього, двір має прекрасну акустику, тому концерти та кінозйомки часті гості у нього.

Зараз нашими героями стаєте Ви, де Ви зможете насолодитися чашечкою кави та мелодією романтичного музиканта або цілого оркестру, поки збираєтесь з думками, щоб зробити пропозицію Вашій половинці.А під час кульмінаційного моменту може початися дощ .... з  трояндових пелюсток і закружляють вони в танці кохання разом з Вами.

Тривалість 1 год.

Його + незвичайне місце проведення дозволить зробити казкові фото для першого сімейного альбому.

Сезонність: у теплу пору року місце проведення виглядає більш яскраво.

Час проведення: світловий день.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:

Пакет «Стандарт» - від 2700 грн. (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку.Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.