Пропозиція руки та серця «Солодка Львівська»

Солодощі для Вас не просто їжа, а цілий культ? Ви і Ваша половинка без них погано уявляєте життя? Тоді Вам потрібно обов'язково до Львова, де з шоколадом і кавою пов'язаний устрій життя місцевих.

Каву у Львові п'ють абсолютно всі та постійно, незалежно від пори року чи настрою. Тільки найкращі сорти цього напою надходять в це місто та обсмажуються спеціальними способами львівськими мануфактурами кави, які займаються цією справою вже не одне століття. І тут солодощі більш солодкі та кава більш ароматна!

Солодке освідчення в коханні Романтичне освідчення дівчині у Львові Зробити пропозицію дівчині у Львові

Ваш захід буде просякнутий солодким шоколадно-кавовим ароматом. Ви запрошуєте свою половинку в одну з  кав'ярень міста, де вже на Вас чекає сюрприз. Задекорований романтичний столик* з букетом із цукерок та шоколадне серце  з надписом "Виходь за мене". Або навіть справжній шоколадний портрет**! Приємному здивуванню не буде меж й Ви отримаєте тільки позитивну відповідь.  Усі Ваші солодкі емоції будуть збережені фотографом.

Після кульмінаційної миті Ви зможете насолодитися оточенням один одного, продегустувати львівські «смаколики».

Тривалість 1 година.

Його + солодкі емоції після заходу Вам гарантовані.

Сезонність: цілий рік в закритих приміщеннях або на літніх майданчиках в теплу пору року.

Час проведення: світловий день, вечірній час доби.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:

Пакет «Стандарт» - від 3450 грн. (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

* Замовлення по меню оплачується додатково.
** Робота з виготовлення портрета займе 2-3 дні. Заздалегідь надається фото в електронному вигляді.

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.