Пропозиція руки та серця «Романтична подорож у часі»

Слово «історія» для Вас не порожній звук і при словосполученні «Середньовічний період» Вам хочеться відвідати місце, яке дихає тією епохою? Тоді, запрошуємо Вас до Львова, щоб зробити пропозицію руки та серця незабутньою.

 Романтичне освідчення у Львові Освідчення  в середньовічному стилі Зробити пропозицію руки у Львові

Захід «Романтична подорож у часі» проходить у місті овіяному середньовічними легендами про сильних лицарів та прекрасних дам, про замки та монастирі, про битви та історії кохання...

Тут на Вас чекає вечеря при свічках в тематичному ресторані, одягання в наряди тієї епохи, лицарські розваги, майстер-клас з середньовічних танців від придворних дам.

Зробити пропозицію Ви зможете після участі у лицарському бою (бутафорія) та вигравши поєдинок запропонувати руку та серце. А в нагороду отримаєте не тільки позитивний результат, а й будете посвячені в справжні лицарі. А також зможете себе показати на майстер-класі з ковальства, виковати власноруч прекрасну квітку для дами, що залишиться надовгу пам'ять.

Такий же сценарій заходу  можна організувати в справжньому середньовічному замку в годині їзди від Львова. Де Вас чекає крім всього, захоплюєче вогняне шоу та живий концер середноьвічної музики.

Його + романтична середньовічна атмосфера надовго залишить слід в душі та Ви приїдете знову, що б відсвяткувати весілля в середньовічному стилі у Львові чи області.

Сезонність: цілий рік в закритих приміщеннях. Лицарський бій, лицарські розваги та майстер-клас з ковальства проводяться на відкритому повітрі.

Час проведення: світловий день, вечірній час доби.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:

Пакет «Стандарт» - від 9300 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Додатково можна замовити:

* Замовлення по меню оплачується додатково

Пакет «Золотий» - вартість уточнюється. Включає наступні послуги:

* Замовлення по меню оплачується додатково.

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.