Пропозиція руки і серця «Етно»

Це особлива концепція заходу. Вона така рідна для кожного громадянина нашої країни, так як наповнена духом патріотизму або, навпаки, така колоритна для іноземних гостей, яким цікаво відчути культуру. Саме у Львові зберігся неповторний шарм українських традицій. Тож запрошуємо Вас до культурної столиці, що б задати головне питання своїй половинці.

  

Захід "Етно" буде проводитися в етнографічному скансенс-музеї під відритим небом. Де на Вас чекатиме екскурсія з приємними атракціями: катання на возі з кіньми, участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки «Нерозлучники» - це окремий вид обрядової ляльки, що робилася на добробут і щастя. Вона символізує неподільність пари; отримання насолоди від виступу справжнього колоритного етно-колективу з автентичними інструментами.  Ваша половинка не про що не здогадається поки не Ви відвідаєти «Козацьку слободу» на території музею. Тут на Вас чекає справжній сюрприз  - козаки запропонують випробувати свої сили в поєдинку, а в нагороду отримати можливість зробити пропозицію. Після кульмінаційного моменту на Вас чекає дегустація козацьких страв, приготованих для Вас на вогні та незабутня фотосесія в національних костюмах чи з національними атрибутами.

Також спеціально для Вас, ремісники заздалегідь можуть виготовити пам'ятні подарунки: нитка коралового намиста - як символ достатку, справжню булаву з Вашими ініціалами - як символ мужності чи вишитий з любов'ю весільний рушник - як символ довгого сімейного життя.

Тривалість 1 год.

Його + занурившись з головою в українські традиції, відчуєте енергетичне підживлення предків і зв'язок поколінь.

Сезонність: в теплу пору року в музеї під відкритим небом.

Час проведення: світловий день, залежить від  графіку музею.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:

Пакет «Стандарт» - від 4400 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Пакет «Срібний» - від 9000 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.