Пропозиція руки та серця в батярському стилі

Батярство- унікальна львівська субкультура, що існувала з сер. XIX до сер. XX ст. Львівський батяр - яскравий представник місцевого самобутнього галицького колориту, це шибайголова, здатний на різні витівки та ризиковані жарти. А Ви хотіли б побути батяром і відчути всю культуру? Тоді, запрошуємо Вас до Львова!

  

Концепція заходу в цій тематиці буде наповнена пригодами та веселощами. Все почнеться одному з батярських ресторанів з дегустації «смаколиків» * та зустрічі зі справжнім нащадком батярів. Його невгамовні жарти та галасливі розповіді не залишать Вас байдужими.
Сьогодні Вас чекають переодягання в костюми тієї епохи, вивчення батярського сленгу - «ґвари», посвята в справжні батяри та батярські розваги, а також колоритна шоупрограми від театру-кабаре з піснями та танцями довоєнного Львова та його мешканцями - поляками, угорцями, русинами, євреїми та циганами. Веселі куплети й зворушливі історії кохання, запальні танці та оригінальний жанр. Ви станете частиною дійства та зможете задати головне питання Вашій другій половинці.Після позитивної відповіді пропонуємо Вам взяти участь у майстер-класі з виготовлення ретро-листівки зі Львова і тут же її відіслати, що б поділитися щастям з близькими в інших містах. А також, пропонуємо відправитися на автомобільну прогулянку містом на ретро-авто з багажником заповненим квітами, яка запам'ятається Вам і Вашій половинці надовго.

Його + тематика заходу весела та не примушена дозволить Вам розслабитися та отримати задоволення від того, що відбувається.
Сезонність: цілий рік.
Час проведення: в будь-який час, залежить від графіка роботи закладу.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:
Пакет «Стандарт» - від 5250 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Пакет «Золотий» - від 21500 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

* Замовлення по меню оплачується додатково.

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.