Пропозиція руки та серця «Констанція і Д'Артаньян»

Ви з трепетом згадуєте історію про трьох мушкетерів, тисячі разів дивилися фільм і багато разів перечитували роман? Три мушкетери, Королева, підвіски, Рішельє, Міледі, мужність .... для Вас це слова при яких Ви згадуєте сценки з фільму? Тоді, запрошуємо Вас до Львова, в місто, в якому частково знімався легендарний фільм.

Романтичне освідчення в коханні Освідчення в коханні у Львові Романтична пропозиція руки та серця у Львові

Багато кадрів з легендарного фільму "Д'Артаньян і три мушкетери" (з М. Боярським в головній ролі) знімалися саме у Львові. Пропонуємо Вам під час прогулянки містом зануритися в цю атмосферу пригод і романтики, з театральним дійством та персонажами. Взяти участь у майстер-класі з фехтування, отримати кошик ніжних квітів від середньовічної дами. А пропозицію зробити ефектно та несподівано, прибувши до своєї дами на коні, як справжній мушкетер. І після отримання позитивної відповіді, відсвяткувати  в ресторані при свічках та насолодитися  містом під час прогулянки на кареті.
Тривалість 1 год.
Його + Ваша пропозиція в такій обстановці буде сентиментальною та авантюрною, а майбутнім сімейним гімном стане "Пора-пора-порадіємо ..."
Сезонність: цілий рік. Але в теплу та суху пору року, захід буде виглядати більш яскраво.
Час проведення: світловий день, вечірній час доби.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:
Вартість послуг:
Пакет «Стандарт» - від 7200 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Пакет «Золотий» - від 12000 грн (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.