Квест Піратський «У пошуках скарбів»-подарунка!

Такі пригоди ідеально підійдуть для дитячої компаннії на день народження або будь-яке інше свято.

Квест піратский Львів замовити Квести дитячі  Квести дитячі вартість

Учасникам доведеться виконати завдання щоб відшукати частини карти, за допомогою якої вони відшукають головний скарб - подарунок.

Усім нам хочеться як то особливо привітати кохану людину в його день народження, ювілей або інше особлива подія.Зробити святкування незабутнім, приготувати сюрприз, і сказати як дорога вам ця людина.

Крім того, вручити подарунок відразу - це занадто просто, тому на шляху до заповітного сюрпризу винуватця торжества пропонуємо цікаві та оригінальні завдання.Це може бути подарунок як до Дня Народження, іменин, до закінчення навчального року або просто розвага на вечірці.

У нашій пригоді будуть задіяні справжнісінькі піратські атрибути: піратські запрошення, справжня карта скарбів,чорна мітка, лист капітана Моргана запечатаний в пляшці, бортовий журнал капітана Чорна борода, а завдання учасникам буде давати сам капітан Семи Морів!

Подаруйте свій подарунок яскраво і незабутньо!

Тривалість: 1 година.
Тип квесту: лінійний.
Місце проведення: Квест можна проводити як в квартирі, особняку, так і в місті.
Кількість учасників: 1 група, бажано до 15 чол.

Вартість квесту за участю костюмованого пірата (При замовленні та оплаті меньше ніж за 4 робочих дні+ 20% ) : від 2300 грн.

Сподобався квест? Зв'яжіться з нами для замовлення.

Додатково можна замовити оформлення інтер'єру, фуршетного столу, замовити прокат костюмів в даній тематиці, послуги фотографа.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2018 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.