Пропозиція руки та серця «Любовна лірика»

Романтичне побачення на балконі Романтичний флешмоб Романтичне побачення

Недарма в давнину чоловіки, підкорює серце дівчини серця, обов'язково читали їй вірші і співали серенади під балконами. В одному з найромантичніших міст України - Львові є такі балкони. Найвідоміший - це балкон закоханих, з яким, за легендою, пов'язане кохання "з першого погляду" польського короля Владислава IV.

Є й інші балкони, не менш романтичні, на яких Ви зможете насолодитися містом і, звичайно, освідчитися в коханні. Наприклад, балкон одного з найстаріших готелів Львова, стіни якого пам'ятають історію кохання письменника Оноре де Бальзака і графині Евеліни Ганської.

Можливо, саме це місце буде зберігати Вашу історію і такі важливі слова "Я люблю тебе"! А найсміливіші романтики зможуть виконати любовну серенаду для своєї другої половинки!

Тривалість: 1 година.

Його + на такі романтичні поступки готові, тільки ті, хто кохають по-справжньому. Для Вас виклик!
Сезонність: тепла пора року.
Час проведення: світловий та вечірній час доби.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розгляд пропонуємо один з можливих варіантів:

Пакет «Стандарт» - від 3600 грн. Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобиться деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.