Романтичне побачення в «Італійському дворику»

Квіти троянди починаючи з часів суворої Вікторіанської епохи грали величезну роль при вираженні емоцій між коханими. І сьогодні, продовжують виконувати ті функції. А червоні троянди є загальновизнаним символом глибокої любові і прихильності. Вони можуть сказати про Ваші почуття більше, ніж тисячі слів!Запрошуємо до Львова для здійснення такого незабутнього зізнання в коханні.

Освідчення в коханні у Львові Італійський дворик романтична пропозиція Романтична пропозиція у Львові

Ваше романтичне побачення проходитиме в незвичайному місці - в філії історичного музею та пам'ятнику архітектури - в Італійському дворику.Це місце приковує до себе увагу з першої ж секунди та дозволяє поринути в атмосферу середньовічної Італії з архітектурою XVI ст.

Дворик завжди був місцем для відпочинку колишніх постояльців і сьогодні він частково виконує цю функцію. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, бо він побудований таким чином, щоб шум з площі не доносився. Але крім цього, двір має прекрасну акустику, тому концерти та фільмування - часті гості у нього.Зараз нашими героями стаєте Ви. Вас чекає затишний столик, де Ви зможете насолодитися чашечкою кави та мелодією романтичного музиканта або цілого оркестру для коханої людини.

А крім цього, під час кульмінаційного етапу,коли Ви схочете сказати головні слова, може початися дощ .... з трояндових пелюсток і закружляють вони в танці кохання разом з Вами.

Його + незвичайне місце проведення дозволить зробити казкові фото.
Сезонність: у теплу пору року.
Час проведення: світловий день.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:
Вартість послуг:

Пакет «Стандарт» - від 2900 грн. (При замовленні та оплаті менше, ніж за 4 робочих дні+ 20% ) Включає наступні послуги:

Приємні послуги, якими можна доповнити захід: 

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку.Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.