Майстер-клас малювання на піску

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Малювання на піску Львів Освідчитись у коханні у Львові Малювання піском Львів замовлення

Майстер-клас малювання на піску
Це цікаво - можна створити все, що забажаєш, зруйнувати і потім придумати щось ще краще.Це корисно - пісочна анімація розвиває моторику.

Пісочна анімація - це дуже красива техніка, яка всім подобається.

Розповідь піском може бути про все, що Ви хочете донести.

Це може бути розповідь про зворушливі стосунки, а також спосіб сказати коханій людині про свої почуття, про події в житті, розповідь про прожитий ділянці часу до дня народженню або річниці.

Це може бути розповідь про історію компанії, презентація нового товару або послуги, відкриття нової філії компанії,
подяка партнерам або клієнтам.Це яскраве шоу на ребрендинг компанії, підведення підсумків року, ювілей компанії.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.