Солодке освідчення в коханні по-львівські

Солодощі для Вас не просто їжа, а цілий культ? Ви і Ваша половинка без них погано уявляєте життя? Тоді Вам потрібно обов'язково до Львова, де з шоколадом і з кавою пов'язаний устрій життя місцевих.
Каву у Львові п'ють абсолютно всі та постійно, незалежно від пори року чи настрою. Тільки найкращі сорти цього напою надходять в це місто та обсмажуються спеціальними способами львівськими мануфактурами кави, які займаються цією справою вже не одне століття. І тут солодощі більш солодкі та кава більш ароматна!

Романтичне побачення Львів Освідчення дівчині Львів компанія Львів романтичні побачення

Ваш захід буде просякнутий солодким шоколадно-кавовим ароматом. Ви запросили свою половинку в одну з романтичних кав'ярень міста, де на Вас чекає сюрприз  -  задекорований романтичний столик* з букетом із цукерок, та спеціально виготовлене серце з надписом "Я тебе кохаю" або справжній шоколадний портрет**! Приємному здивуванню не буде меж і Ваше освідчення буде найсолодшим.  Всі яскраві емоції будуть збережені фотографом.
Тривалість 1 година.
Його + солодкі емоції після заходу Вам гарантовані.
Сезонність: цілий рік в закритих приміщеннях або на літніх майданчиках в теплу пору року.
Час проведення: світловий день, вечірній час доби.
Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів:

Вартість послуг:

Пакет «Стандарт» - від  3450  грн.(При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%)(При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%) Включає наступні послуги:

Бронювання столика в кав'ярні з флористичним декором (без закриття залу)*.
Шоколадний майстер-клас "Для закоханих" ( МК цукерки,корзинка у вигляді серця,кава для закоханих на двох)
Шоколадне серце з написом «Я тебе кохаю» (Серце велике, декороване, пустотіле, з чорного, білого або молочного шоколаду.Маса 550 грм).
Послуги фотографа.
Координація заходу.Додатково можно замовити:

Відеозйомку;
Шоколадну картину**;
Декороване послання зі словами кохання;
Букет квітів.

* Замовлення по меню оплачується додатково.
** Робота з виготовлення портрета займе 2-3 дні. Заздалегідь надається фото в електронному вигляді.

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.
Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.