Декор новорічних свічок

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників.
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості.
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

МАЙСТЕР-КЛАС "ДЕКОР НОВОРІЧНИХ СВІЧОК"

Напередодні зимових свят ми хочемо пустити в будинок казку і прикрашаємо інтер'єр особливим чином! Додайте з приходом нового року трохи іскорок у вигляді святкової свічки.

Пропонуємо приємно провести час за горнятком чаю та виготовити вогняний символ Нового року своїми руками, це навіть цікавіше, ніж купити готові декоровані підставки. Адже навіть незапалені вони створять в будинку святкову атмосферу або стануть приємним подарунком для Ваших близьких.

Орієнтовна тривалість: 1-1:30 год.

Майстер-клас по декору свічок у Львові

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.