Річниця весілля

Здавалося б, що за свято, річниця весілля? Але тільки ті, хто пов'язаний узами шлюбу зрозуміють всю важливість і важливість цієї пам'ятної дати. У кожної сімейної пари з цим днем ​​пов'язано безліч хвилюючих спогадів. З кожним роком в день весілля молодята все більше усвідомлюють правильність свого вибору і глибину почуттів. Обмінюючись милими сюрпризами в цей день, подружжя говорять один одному слова любові та вдячності, готуються до цього свята з не меншим нетерпінням і хвилюванням, ніж в сам день одруження. Збираються в день річниці тільки найближчі люди та віддані друзі.

Якщо Ваші близькі знаходяться в турі ми привітаємо їх від Вашого імені і постараємося передати Вашу любов і турботу про них.

Якщо ви губитеся в ідеях або не знаєте, як відзначити день народження вашої сім'ї, відштовхуйтесь від значення річниці. А ми постараємося максимально створити атмосферу свята, зворушливості і любові в цей день.

  

Для люблячих людей день весілля є головною подією в житті, пам'ять все життя зберігає зворушливі та романтичні спогади, пов'язані з цим днем. Ми максимально постараємося створити цю атмосферу.

Тому, що кожна пара це індивідуальна історія любові, зв'яжіться з нами й ми постараємося запропонувати Вам індивідуальне святкування річниці.
Ви так само можете розглянути традиційні варіанти, які ми з постачанням постараємося втілити в життя:

Влаштуйте вечір романтики і любові. Для молодих людей, що зберегли ніжні почуття один до одного, така річниця буде найкращим варіантом. Щоб насолодитися товариством одне одного.Інтимний вечір удвох при свічках і під ніжну музику - найромантичніша річниця весілля.

Хочете залишити назавжди спогади про свою річницю, сфотографуйте цей день на плівку.Для фільму не знадобиться грати ролі, ви просто будете собою, якщо будете поводитися, як в житті, це буде краще будь-якої акторської гри. Запропонуйте свої сімейні архівні зйомки. Відеооператор змонтує з їх допомогою відмінне кіно про любов, яку ви зможете подивитися з друзями в день річниці. Ще цікавіше буде перегляд любовної картини через 20 або 30 років.

Є такі сімейні пари, які проживши не один рік разом, вирішують на рубежі років поєднуватися церковним шлюбом. Цей крок потрібно робити обдумано, до такого рішення потрібно прийти разом.До того ж вінчання потрібно ретельно підготуватися, пройти причастя і сповідатися.

Якщо ви хочете повторно зануритися в день свого весілля ми організуємо Вам красиву церемонію, схожу на день справжнього весілля. Наречений з нареченою, одягнені у весільні костюми, стоять перед реєстратором і повторюють слова клятви в любові і вірності. Гості кричать «Гірко» і вітають молодих. Невеликий фуршет з шампанським, фото на пам'ять і церемонія запуску білих голубів повернуть подружжя в день народження їх сім'ї, дозволять повторно зануритися у зворушливу і щасливу атмосферу.Такім чином, ви відчуєте себе знову тими закоханими молодими людьми, які тільки що з'єдналися в бажаному союзі.

ЗНАЧЕННЯ весільної річниці

SmileЯкщо вашій родині виповнюється тільки один рік, значить, ви святкуєте ситцеве весілля. У цей день атрибутами святкування можуть стати ситцеві хустки або серветки. Дарують, як правило, в цей день скатертини, постільна білизна або рушники.

SmileУ 2 роки з дня весілля відзначають паперове весілля. А французи вважають її шкіряною. Вони в цей день надягають шкіряну куртку або піджак, пояс або рукавички, а можна просто повісити на плече сумочку зі шкіри.
Smile3 роки з дня одруження - пшеничне весілля. Молодята вбираються в світлий одяг, прикрашають себе аксесуарами з соломи. На святковий стіл поставте невеликі букети з золотистих стиглих колосків.
SmileЧетверта річниця - воскове або лляне весілля. Дуже романтична річниця. Вечір прикрасять воскові свічки, подружжя надягають лляні наряди, на стіл стелять лляні серветки і скатертини. Гості можуть прийти на річницю в такому ж одязі з льону.
Smile5 років разом - дерев'яна річниця. У це свято відносини чоловіка і дружини вже зміцніли і стали міцними, як дерево. Дуже доречні в якості подарунків дерев'яні аксесуари, предмети інтер'єру та меблі. 
SmileШоста річниця - чавунне весілля. В інших країнах її ще називають льодяникової, а в Латвії горобинової. Чавун символізує одночасно міцність і крихкість, він не має таких властивостей міцності, як інші метали. Дарують в цю річницю все з чавуну.
Smile7 років з дня одруження - мідне весілля. Подружній шлюб набуває цінності разом з фортецею. Ще її називали вовняний. Число сім завжди вважали символом щастя і удачі. Тому сьому річницю весілля відзначали бурхливо і весело, на двері вивішували мідну підкову. Подружжя обмінювалися в цей день мідними монетами. 
Smile8 років в шлюбі - бляшане весілля. Тепер молоде подружжя добре пізнали один одного і зблизилися остаточно. Відносини в цей період можуть засяяти по-новому, як начищена бляшанка. Дарують на цю річницю бляшані шкатулки, коробки і банки, вибираючи на свій смак їх оформлення і призначення.
SmileДев'ята річниця - фаянсове весілля. Сім'я тепер схожа на керамічну посудину, який наповнюється різними щасливими подіями. Будьте готові отримати в цей день безліч керамічних фігурок, фаянсових сервізів і ваз.
Smile10 років - перший ювілей спільного життя. Це олов'яна або рожеве весілля. Олово означає міцність і гнучкість, яку подружжя навчилися за десять років проявляти один до одного. Не забудьте про свою любов і ніжність в ювілей весілля. Нехай це свято прикрашають троянди і рожеві пелюстки. У подарунок можна піднести олов'яні предмети.
SmileОдинадцята річниця - сталева. Цей шлюб ознаменований чистими і міцними відносинами. Бурі між молодятами вляглися і пристрасті вщухли. Подарунки підбирають під значення річниці: сталеві прикраси або зброю. У цей період є традиція зробити ремонт або перестановку в будинку.
Smile12 років - весілля нікелеве. Ще її вважають шовкової. У цей день прийнято, щоб подружжя відвідало свої улюблені місця, які мають відношення до їх союзу. Гуляючи по знайомих провулках і паркам, закохані вдаються до спогадів і враженнями давніх років. Можна запросити на прогулянку близьких друзів і розділити з ними цей день.
SmileМереживний називають 13 років з дня одруження. Не потрібно вдаватися до забобонів і відкладати святкування мереживний весілля. Її ще називають конвалієва. Шлюб в цей час крихкий, і його потрібно оберігати, як тонке мереживо. Свято має бути яскравим і гучним. За старими традиціями в такий день чоловік з дружиною садили березу і підперізувалися її мереживним паском. Прикрасьте стіл букетиками конвалій.
Smile14 років в шлюбі - агатова річниця весілля. Агат - камінь, що таїть в собі магію і містику. Він символізує період нових відкриттів і пізнань таємниць один одного. Даруйте в 14-ту річницю прикраси і сувеніри з агату.
Smile15-а річниця - чиста і прозора, як кришталь. Не варто забувати про крихкість кришталевого скла. Приймайте в дар кришталеві келихи, вазочки і салатник. Але непогано подумати про значну дату і подарувати більш серйозні подарунки: побутову техніку або меблі.

SmileБірюзова річниця відзначається через 18 років з дня укладення шлюбу. Цей рік дуже значущий для подружжя, адже сім'я набуває статусу повноліття. Це час для сім'ї може бути конфліктним і важким. Діти, дорослі до цього часу, стають більш самостійними і батькам доводиться змиритися з цим фактом. Відзначте річницю тихо, в колі сім'ї, щоб зблизитися і згладити кути.

Smile25-ая весілля - срібне. Чверть століття за плечима. Срібло - благородний міцний метал, який стане символом цього свята. Дарують на срібне весілля прикраси, посуд, предмети інтер'єру.
SmileПерлинне весілля святкується в 30-ий день народження сім'ї. Ця річниця ознаменована любов'ю, шляхетністю і цнотливістю. Це весільний ювілей заведено святкувати в колі численних дітей і онуків, щоб на святі панувала тепла сімейна обстановка.
Smile40 років з дня весілля - рубінова річниця. Яскраво-червоний глибокий колір рубіна символізує міцну любов, пронесена парою через довгі роки. З давніх-давен заведено дарувати на рубінове весілля прикраси з цим камінням.
Smile45 років, прожитих удвох - сапфірове весілля. Ця річниця проходить під девізом вірності і надійності шлюбу. Наречені в цей день одягаються в сині наряди. У подарунок дарують прикраси з сапфіром.
SmileЗолоте весілля, означає, що прожито півстоліття разом. Цей ювілей один з найважливіших в житті сімейної пари. На золоте весілля подружжя дарують один одному обручки з золота зі словами любові, відданості і впевненості у своїй половині.
Smile55 років разом - смарагдове весілля. Ця річниця, як і всі наступні, для літнього подружжя влаштовують їхні діти і внуки.
Smile60 років весілля - діамантова річниця. Недарма діамант - найцінніший і міцний камінь став символом 60-річного ювілею. Така довга спільне життя вважається такою ж рідкісною і цінною. Цей шлюб вже ніщо не зможе зруйнувати.
Smile70 років шлюбу - благодатне весілля. Святкується в сім'ї - серед рідних і близьких людей.
Smile80-а річниця - дубова. Недарма символом весілля вважають дерево-довгожитель, він може і століття простояти. У цей день онуки садять молодий дуб в знак вічної любові. У будинок заведено купувати нову дерев'яні меблі.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.