Річниця весілля

Здавалося б, що за свято, річниця весілля? Але тільки ті, хто пов'язаний узами шлюбу зрозуміють всю важливість і значимість цієї пам'ятної дати. У кожної сімейної пари з цим днем ​​пов'язано безліч хвилюючих спогадів. З кожним роком в день весілля молодята все більше усвідомлюють правильність свого вибору і глибину почуттів. Обмінюючись милими сюрпризами в цей день, подружжя говорять один одному слова любові і вдячності, готуються до цього свята з не меншим нетерпінням і хвилюванням, ніж в сам день одруження. Збираються в день річниці тільки найближчі люди і віддані друзі.

Якщо Ваші близькі знаходяться в турі ми привітаємо їх від Вашого імені і постараємося передати Вашу любов і турботу про них.

Якщо ви губитеся в ідеях або не знаєте, як відзначити день народження вашої сім'ї, відштовхуйтесь від значення річниці. А ми постараємося максимально створити атмосферу свята, зворушливості і любові в цей день.

  

ЯК ВІДЗНАЧИТИ РІЧНИЦЮ ВЕСІЛЛЯ
Для люблячих людей день весілля є головною подією в житті, пам'ять все життя зберігає зворушливі і романтичні спогади, пов'язані з цим днем. Ми максимально постараємося створити цю атмосферу.
Так як кожна пара це індивідуальна історія любові, зв'яжіться з нами і ми постараємося запропонувати Вам індивідуальне святкування річниці.
Ви так само можете розглянути традиційні варіанти, які ми з постачанням постараємося втілити в життя:
РОМАНТИЧНА РІЧНИЦЯ ДЛЯ ДВОХ
Влаштуйте вечір романтики і любові. Для молодих людей, що зберегли ніжні почуття один до одного, така річниця буде найкращим варіантом. Щоб насолодитися товариством одне одного .Інтімний вечір удвох при свічках і під ніжну музику - найромантичніша річниця весілля.
ІСТОРІЯ ЛЮБОВІ
Хочете залишити назавжди спогади про свою річницу, сфотографуйте цей день на пленку.Для фільму не знадобиться грати ролі, ви просто будете собою, якщо будете вести себе, як в житті, це буде краще будь-якої акторської гри. Запропонуйте свої сімейні архівні зйомки. Відеооператор змонтує з їх допомогою відмінне кіно про любов, яку ви зможете подивитися з друзями в день річниці. Ще цікавіше буде перегляд любовної картини через 20 або 30 років.
БОЖЕСТВЕННИЙ СОЮЗ ПОДРУЖЖЯ
Є такі сімейні пари, які проживши не один рік разом, вирішують на рубежі років поєднуватися церковним шлюбом. Цей крок потрібно робити обдумано, до такого рішення потрібно прийти обоюдно.К того ж до вінчання потрібно ретельно підготуватися, пройти причастя і сповідатися.
КРАТІВНАЯ РІЧНИЦЯ ВЕСІЛЛЯ
Якщо ви хочете повторно зануритися в день свого весілля ми організуємо Вам красиву церемонію, схожу на день справжнього весілля. Наречений з нареченою, одягнені у весільні костюми, стоять перед реєстратором і повторюють слова клятви в любові і вірності. Гості кричать «Гірко» і вітають молодих. Невеликий фуршет з шампанським, фото на пам'ять і церемонія запуску білих голубів повернуть подружжя в день народження їх сім'ї, дозволять повторно зануритися в хвилюючу і щасливу атмосферу.Такім чином, ви відчуєте себе знову тими закоханими молодими людьми, які тільки що з'єдналися в бажаному союзі.

ЗНАЧЕННЯ весільної річниці

SmileЯкщо вашій родині виповнюється тільки один рік, значить, ви святкуєте ситцеве весілля. У цей день атрибутами святкування можуть стати ситцеві хустки або серветки. Дарують, як правило, в цей день скатертини, постільна білизна або рушники.

SmileУ 2 роки з дня весілля відзначають паперове весілля. А французи вважають її шкіряною. Вони в цей день надягають шкіряну куртку або піджак, пояс або рукавички, а можна просто повісити на плече сумочку зі шкіри.
Smile3 роки з дня одруження - пшеничне весілля. Молодята вбираються в світлий одяг, прикрашають себе аксесуарами з соломи. На святковий стіл поставте невеликі букети з золотистих стиглих колосків.
SmileЧетверта річниця - воскове або лляне весілля. Дуже романтична річниця. Вечір прикрасять воскові свічки, подружжя надягають лляні наряди, на стіл стелять лляні серветки і скатертини. Гості можуть прийти на річницю в такому ж одязі з льону.
Smile5 років разом - дерев'яна річниця. У це свято відносини чоловіка і дружини вже зміцніли і стали міцними, як дерево. Дуже доречні в якості подарунків дерев'яні аксесуари, предмети інтер'єру та меблі. 
SmileШоста річниця - чавунне весілля. В інших країнах її ще називають льодяникової, а в Латвії горобинової. Чавун символізує одночасно міцність і крихкість, він не має таких властивостей міцності, як інші метали. Дарують в цю річницю все з чавуну.
Smile7 років з дня одруження - мідне весілля. Подружній шлюб набуває цінності разом з фортецею. Ще її називали вовняний. Число сім завжди вважали символом щастя і удачі. Тому сьому річницю весілля відзначали бурхливо і весело, на двері вивішували мідну підкову. Подружжя обмінювалися в цей день мідними монетами. 
Smile8 років в шлюбі - бляшане весілля. Тепер молоде подружжя добре пізнали один одного і зблизилися остаточно. Відносини в цей період можуть засяяти по-новому, як начищене бляшанка. Дарують на цю річницю бляшані шкатулки, коробки і банки, вибираючи на свій смак їх оформлення і призначення.
SmileДев'ята річниця - фаянсове весілля. Сім'я тепер схожа на керамічну посудину, який наповнюється різними щасливими подіями. Будьте готові отримати в цей день безліч керамічних фігурок, фаянсових сервізів і ваз.
Smile10 років - перший ювілей спільного життя. Це олов'яна або рожеве весілля. Олово означає міцність і гнучкість, яку подружжя навчилися за десять років проявляти один до одного. Не забудьте про свою любов і ніжність в ювілей весілля. Нехай це свято прикрашають троянди і рожеві пелюстки. У подарунок можна піднести олов'яні предмети.
SmileОдинадцята річниця - сталева. Цей шлюб ознаменований чистими і міцними відносинами. Бурі між молодятами вляглися і пристрасті вщухли. Подарунки підбирають під значення річниці: сталеві прикраси або зброю. У цей період є традиція зробити ремонт або перестановку в будинку.
Smile12 років - весілля нікелеве. Ще її вважають шовкової. У цей день прийнято, щоб подружжя відвідало свої улюблені місця, які мають відношення до їх союзу. Гуляючи по знайомих провулках і паркам, закохані вдаються до спогадів і враженнями давніх років. Можна запросити на прогулянку близьких друзів і розділити з ними цей день.
SmileМереживний називають 13 років з дня одруження. Не потрібно вдаватися до забобонів і відкладати святкування мереживний весілля. Її ще називають конвалієва. Шлюб в цей час крихкий, і його потрібно оберігати, як тонке мереживо. Свято має бути яскравим і гучним. За старими традиціями в такий день чоловік з дружиною садили березу і підперізувалися її мереживним паском. Прикрасьте стіл букетиками конвалій.
Smile14 років в шлюбі - агатова річниця весілля. Агат - камінь, що таїть в собі магію і містику. Він символізує період нових відкриттів і пізнань таємниць один одного. Даруйте в 14-ту річницю прикраси і сувеніри з агату.
Smile15-а річниця - чиста і прозора, як кришталь. Не варто забувати про крихкість кришталевого скла. Приймайте в дар кришталеві келихи, вазочки і салатник. Але непогано подумати про значну дату і подарувати більш серйозні подарунки: побутову техніку або меблі.

SmileБірюзова річниця відзначається через 18 років з дня укладення шлюбу. Цей рік дуже значущий для подружжя, адже сім'я набуває статусу повноліття. Це час для сім'ї може бути конфліктним і важким. Діти, дорослі до цього часу, стають більш самостійними і батькам доводиться змиритися з цим фактом. Відзначте річницю тихо, в колі сім'ї, щоб зблизитися і згладити кути.

Smile25-ая весілля - срібне. Чверть століття за плечима. Срібло - благородний міцний метал, який стане символом цього свята. Дарують на срібне весілля прикраси, посуд, предмети інтер'єру.
SmileПерлинне весілля святкується в 30-ий день народження сім'ї. Ця річниця ознаменована любов'ю, шляхетністю і цнотливістю. Це весільний ювілей прийнято святкувати в колі численних дітей і онуків, щоб на святі панувала тепла сімейна обстановка.
Smile40 років з дня весілля - рубінова річниця. Яскраво-червоний глибокий колір рубіна символізує міцну любов, пронесена парою через довгі роки. З давніх-давен прийнято дарувати на рубінове весілля прикраси з цим камінням.
Smile45 років, прожитих удвох - сапфірове весілля. Ця річниця проходить під девізом вірності і надійності шлюбу. Наречені в цей день одягаються в сині наряди. У подарунок дарують прикраси з сапфіром.
SmileЗолоте весілля, означає, що прожито півстоліття разом. Цей ювілей один з найважливіших в житті сімейної пари. На золоте весілля подружжя дарують один одному обручки з золота зі словами любові, відданості і впевненості у своїй половині.
Smile55 років разом - смарагдове весілля. Ця річниця, як і всі наступні, для літнього подружжя влаштовують їхні діти і внуки.
Smile60 років весілля - діамантова річниця. Недарма діамант - найцінніший і міцний камінь став символом 60-річного ювілею. Така довга спільне життя вважається такою ж рідкісною і цінною. Цей шлюб вже ніщо не зможе зруйнувати.
Smile70 років шлюбу - благодатне весілля. Святкується в сім'ї - серед рідних і близьких людей.
Smile80-а річниця - дубова. Недарма символом весілля вважають дерево-довгожитель, він може і століття простояти. У цей день онуки садять молодий дуб в знак вічної любові. У будинок прийнято купувати нову дерев'яну меблі.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2018 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.