Пропозиція руки та серця в кінотеатрі

Кинотеатр для двоих во Львове Предложение руки в кинотеатре Львова Романтическое предложение во Львове

Напевно, кожен хотів залишитися наодинці зі своєю другою половинкою в залі кінотеатру. Відчути, що більше в світі немає нікого, крім Вас, ніхто не заважає насолоджуватися фільмом, який подобається Вам обом.

А тепер уявіть, що замість фільму на екрані з'являються Ваші спільні фотографії або історія вашого знайомства, створена піском і я ка оживає у Вас на очах. І саме в цей момент, коли Вашу кохану переповнюють емоції від приємних спогадів, у Вас з'явиться можливість поставити важливе питання ...

Тривалість: орієнтовно 1-1: 30 год.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей. На Ваш розгляд представляємо одні з можливих варіантів:

Пакет "Стандарт" - вартість уточнюється. (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Пакет "Стандарт +" -вартість уточнюється. (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня, + 20%). Включає наступні послуги:

Додатково можна замовити:
- букет квітів;
- доставку романтичного подарунка;
- повітряні кулі;
- розробку оригінального запрошення на побачення;
- столик з легким декором, фруктами тощо в кінотеатрі;
- бронювання столика з декором в ресторані;
- бронювання та оформлення вишуканого готельного номера;
- фотозйомку, відеозйомку;
- після освідчення катання на кареті або ретро-авто.

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобиться деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.
Чекаємо  на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.