Тимбілдинг «Навколо світу» у Трускавці

Командні ігри та корпоративний відпочинок з елементами командоутворення переслідує мету емоційного згуртування колективу, психологічну розрядку і відпочинок, підвищення ефективності персоналу при взаємодії між відділами, виявлення формальних і неформальних лідерів тощо.

Активный тимбилднг в  Трускавце

Місце проведення: територія комплексу-готелю «Rixos-Prykarpattya», «Карпати» і інши у м.Трускавець. Інши локації під запит.
Тривалість програми: від 2 до 6 годин.

Ми пропонуємо розбавити дні конференцій командними активностями і відправитися всім в кругосвітню подорож! Але не переживайте, Вам не доведеться витрачати час на перельоти і переїзди. Ви зможете всього за кілька годин «опинитися» в 10-ти і більше країнах!

На Вас чекає командна гра, мета якої - зібрати артефакти різних країн, виконавши всі завдання, і першими прийти на фініш.
На команду чекають активні фізичні, творчі та інтелектуальні завдання, які можна виконати тільки спільними зусиллями і тільки в повному складі.
Команди переміщуються по маршруту в супровіді агента, який знайомить з особливостями певної країни, пояснює суть завдання, стежить за його виконанням і допомагає, якщо виникли складності.

Мета гри:
досягнення спільними зусиллями спільної мети;
підвищення ефективності персоналу при взаємодії між відділами;
емоційне згуртування колективу;
вивчення своїх колег в нестандартній обстановці;
розкриття творчого потенціалу гравців;
цікавий відпочинок на свіжому повітрі.

Вартість (при замовленні та оплаті менше, ніж за 4 робочих дні + 20%)
До 30 ос. - 14 800  (3 команди);
31 - 45 ос. - 17 800 (4 команди);
46 - 70 ос. - 21 900 (6 команд);
71 - 90 ос. - 26 100 (8 команд);
91 - 120 ос. 31 900 (10 команд).
* Вартість вказана в грн. для програми тривалістю 3-4 год., орієнтовна кількість точок - 10-13 шт. Вартість тривалішої і насиченішої програми, на більшу кількість людей уточнюється.

Сподобалася програма? Зв'яжіться з нами для уточнення деталей.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2022.