Пропозиція руки та серця «Романтика за Львовом»

Організація пропозиції руки та серця у Львові

Що може бути романтичніше, ніж пропозиція руки і серця за містом? У Вас з'явиться можливість не тільки задати важливе питання своїй другій половинці, а й відсвяткувати важливу подію, провівши разом уік-енд вдалині від міської суєти.

Уявіть - вранці Ваша кохана отримує несподіване запрошення на побачення, куди її доставить автомобіль з особистим водієм, який вже чекає даму. На цьому сюрпризи не закінчуються. У машині дівчина отримає романтичне послання з теплими словами від Вас і солодкий подарунок. Кульмінацією стане прикрашений номер / котедж в заміському комплексі, де Ви освідчитеся і запропонуєте коханій стати Вашою дружиною!

Важливо врахувати всі деталі для створення романтичної обстановки, і ми з радістю Вам у цьому допоможемо! Підберемо і забронюємо номер або котедж в заміському комплексі, підготуємо декор номера, фрукти, шампанське, квіти для Вашої улюбленої - візьмемо на себе всі турботи.
Сезонність: цілий рік.

На Ваш розгляд пропонуємо одні з можливих варіантів:

Пакет "Стандарт" 1 (на території готельного комплексу). Вартість - від 3950 грн. включає:

* Додатково оплачуються номер, ранній заїзд / пізній виїзд (при необхідності), room-сервіс.Плата за в'їзд на територію локації.

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

Пакет "Стандарт" 2 (можлива усяка локація). Вартість - від 4950 грн. включає:

  • вибір та бронювання локації *(в радіусі 20 км від міста);
  • оренда оформленого столика та стільців для двох до 2-х годин;
  • маленький букет/композиція сезонних квітів на стіл.
  • Свідоцтво про Освідчення у Львові.
  • романтична фотосесія-послуги фотографа до 1 години;
  • координація заходу до 1 години.

* Додатково оплачуються номер, ранній заїзд / пізній виїзд (при необхідності), room-сервіс.Плата за в'їзд на територію локації.

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.
Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.