Welcome-зона

Роздаткові матеріали на конференції, план розсадження, детальний таймінг тімбилдінгу - все це готує учасників до майбутньої події.-Ми підготуємо та оформимо всі необхідні матеріали.

Поки гості проводять час в очікуванні початку заходу або в перерві, вони познайомляться один з одним ближче, а це значно підвищить якість заходу.-Ми готові налагодити комунікацію між Вашими гостями.

Фраза "театр починається з вішака" - не випадкова. Саме в Wеllcome зоні народжується особливий настрій і передчуття майбутньої події.У Welcome-зоні гості знаходяться деякий час і вони оцінять вашу турботу, якщо проведуть цей час в комфорті та з інтересом.-Ми допоможемо створити Вам атмосферу.

Ні для кого не секрет, що перше враження є вирішальним. Тому правильне оформлення welcome-зони та головного входу будівлі, в якому відбудеться захід, грає велику роль і зможе задати особливий настрій, а також стати першим кроком на шляху до успіху всього заходу.

    Львів майстер класи Львів оформлення велком зони Організація майстер класи Львів

Чим ми пропонуємо наповнити welcome-зону:

Оформлення вітальної зони безпосередньо залежить від типу заходу. І все ж є загальні риси, характерні для Wellcom зони на будь-яку подію:

Таблички з таймінгом, планом заходу, розсаджуванням, схема зонування території.

Острівці майстер-класів, де учасники зможуть вибрати собі заняття до душі, а зроблений руками виріб забрати в красивій упаковці з собою на пам'ять.Міми та живі статуї.Ігри на знайомства.

Особливу увагу заслуговує оформлення святкового столу. Із задоволенням прикрасимо цю зону за допомогою квіткових композицій, різних фруктів, стрічок, ваз, текстилю і т.д.

Оформимо фотозоні в тематиці заходу.Наявність такої зони на заході стало вже необхідною деталлю, оскільки знімки, зроблені біля Press wall, часто стають основою фотозвітів за подією.

Телефонуйте і ми постараємося оформити wellcome-зону згідно з Вашими побажаннями.

 

 

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2022.