Квест на річницю весілля у Львові

Здавалося б, що за свято, річниця весілля? Але тільки ті, хто пов'язаний узами шлюбу зрозуміють всю важливість і важливість цієї пам'ятної дати. У кожної сімейної пари з цим днем пов'язано безліч хвилюючих спогадів. З кожним роком в день весілля молодята все більше усвідомлюють правильність свого вибору і глибину почуттів. Обмінюючись милими сюрпризами в цей день, подружжя говорять один одному слова любові та вдячності, готуються до цього свята з не меншим нетерпінням і хвилюванням, ніж в сам день одруження. Збираються в день річниці тільки найближчі люди та віддані друзі.

Якщо ви губитеся в ідеях або не знаєте, як відзначити день народження вашої сім'ї, пропонуємо це зробити у форматі пригоди-Квесту по Львову.

Ми постараємося максимально створити атмосферу свята, зворушливості і любові в цей день.

Квест на річницю весілля Львів Квест на річницю весілля у  Львові Квест річниця у Львові

Для люблячих людей день весілля є головною подією в житті, пам'ять все життя зберігає зворушливі та романтичні спогади, пов'язані з цим днем. Ми максимально постараємося створити цю атмосферу.

Кожна пара це індивідуальна історія любові,тому зв'яжіться з нами й ми постараємося запропонувати Вам індивідуальне святкування річниці та деталі квесту.Якщо Ваші близькі знаходяться далеко - ми привітаємо їх від Вашого імені і постараємося передати Вашу любов і турботу про них.

Пропонуємо розглянути стандартний варіант лінійного формату квест з орієнтацією на місцевості і пошуком наступного об'єкта присвяченого тематиці  від 5 до 10 точок по маршруту.Тривалість орієнтовно: від 1:30 години.

Річниця весілля сюрприз Львів Театралізовані квести у Львові Річниця весілля сюрприз Львів

Приблизний сценарій основних моментів:
1.З чого все почалося.Спогади та теплі розмови за горнятком львівської кави (столик може бути декорований вашими фото з того моменту).Вітання та наступне завдання.
2.Ваше весілля.Перший танець просто небо навіє спогади про ці моменти, а також весільне фото на конверті з наступним завданням.
3.-8.Основні важливі моменти вашого життя.
9.Кінострічка сімейного життя з ваших фото або відео матеріалів, яку ми змонтуємо спеціально для цієї події.
10.Запуск Ваших мрій з панорамного львівського даху. Далі буде.

Додатково можна:

Вартість прораховується індивідуально виходячи із бюджету та побажань.

Замовлення та оплата не менше, ніж за 7 робочих днів.  

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.