Квест День Народження у Львові

Робити подарунки - це мистецтво. І виявляється, в цьому процесі найважливішим є не сам подарунок, як матеріальна річ, а ті почуття і спонукання, що за ним стоять, і емоції, які він викликає.

квест в пошуках подарунків на день народження у ЛЬвові Сюрприз День Народження у Львові квест організація квесту на день народження у Львові

Пропонуємо зробити вручення подарунків або привітань оригінальним і незвичним - у форматі квесту-пошуку сюрпризів!
Уявіть: Ваша дорога людина несподівано  отримує лист, в якому їй пропонують вирушити в захоплюючу подорож, і підказку, де вона зможе знайти перший подарунок з привітанням або подарунком. І так в кожній точці маршруту, який ми складемо індивідуально для Вас з урахуванням всіх побажань.

В якості подарунків можуть бути як приємні дрібниці (шоколадка, свічка, кава і т.д.), так і різні сертифікати (наприклад, сертифікат на "запаяний" напій в кав'ярні або політ на кулі..).

Сюрпризи День Народження Львів подарунок-сертифікат у ЛЬвові подарунки для коханих у Львові

Можна збирати пелюстки з привітаннями,які стануть частинкою картини на згадку або  друзів в одну велику компанію.На шляху можна отримати привітання від самого бургомістра або мушкетера.Ми готові змонтувати маленьке кіно про ваше життя і показати це на великому екрані в кінотеатрі.Також можна збирати послання з найтеплішими словами або подарунки від близьких або друзів. Головне - фантазія і бажання зробити день особливим!

Закінчити пропонуємо в одній з ресторацій Львова,де ми задекоруємо святковий стіл.

Вартість під запит, в залежності від кількості точок і побажань по подарункам. Замовлення та оплата не менше, ніж за 7 робочих днів.

Квест День Народження у Львові Сюрприз День Народження Львів Квест День Народження Львів

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобиться деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.
Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.