«Українському роду нема переводу»

Командні ігри та корпоративний відпочинок з елементами командоутворення переслідує мету емоційного згуртування колективу, психологічну розрядку і відпочинок, підвищення ефективності персоналу при взаємодії між відділами, виявлення формальних і неформальних лідерів і т.д.
Пропонуємо один з варіантів:

Корпоративний відпочинок з елементами командоутворення-анімована спортивно-розважальна ігрова програма  

«Українському роду нема переводу»


Територія проведення: Львівська обл, Загородній ресторанний комплекс в національному стилі 25 км від Львова.
Тривалість програми: 8:00.
Дрес-код: національний одяг (вишиванки) або наявність в учасників аксесуарів з національною символікою.
Орієнтовна програма:
Львів. Зустріч групи в умовленому місці.
Трансфер, де і проходитиме захід.

Гості прибувають в ресторанний комплекс їх зустрічають українські панянки у національних костюмах з хлібом-сіллю і запрошують на забаву.

Дегустація козацького куліша, до якого так само подаються овочі, ковбаски і медовуха.

Початок заходу з розповіді ведучого про історію та традиції козацтва. Формування команд випадковим вибором. Це дозволить познайомити учасників з різних відділів. Визначення з вибором капітана команди, назвою і девізом. Участь у спортивно-розважальній грі з елементами командоутворення «Як козаки дозвілля проводили»
Постійні війни і військовий побут наклали відбиток на формування психологічного образу козака, не тільки як воїна і стратега, але і як «веселого гуляку» і вірного товариша. Козаки могли днями безперервно влаштовувати масштабні застілля, розповідаючи іскрометні жарти, влаштовували «шоу» на перевірку один одного в хоробрості, кмітливості, взаємодопомоги і виручці. Пропонуємо Вам відчути себе козаками і прийняти участь у цікавій грі.

Мета гри:
досягнення мети;
підвищення ефективності персоналу при взаємодії між відділами
емоційне згуртування колективу
вивчення своїх колег у нестандартній обстановці,
розкриття творчого потенціалу гравців,
цікавий відпочинок на свіжому повітрі.

Орієнтовні приклади конкурсів:
1. Знайомство членів команди «Злови мою стрілу і я скажу хто ти». Кожен з учасників виготовляє паперовий літачок умовна «стріла», на якому пише наступну інформацію - прізвище та ім'я, що ви робили вчора ввечері, назву улюбленої музичної групи (виду спорту, фільму, книги), плани на літо або інші питання, що цікавлять. Кожен учасник повинен вистрілити в ціль.
2 Конкурс «Вершники». Козак стримуючи між ніг м'яч-кінь і в руках тримаючи посох- шаблю, повинен дострибнути до підвішеного дзвінка, вдарити шаблею по ньому, повернутися назад і передати естафету козаку-товаришу по куреню.
3 Конкурс «Забава Кашоварів». Хто швидше з представників куренів-команд розбере на окремі частини змішані разом горох, квасоля, жито і т.п ..
4 Конкурс «Козацький спів». Конкурс на краще виконання козацької пісні.
Визначення команди-переможця, нагородження її символічними призами. Підбиття підсумків: обговорення дій під час проходження всіх етапів гри, їх оцінка, виявлення помилок і досягнень. За бажанням компанія-замовник може надати свої призи для всіх учасників


Катання на озері на справжньої 17-ти метрової козацькій чайці «Отаман»,
названій на честь Євгена Коновальця (псевдонім, якого в підпіллі був «Отаман») з музичним супроводом і дегустацією традиційних наливок. Чайка - це човен у вигляді величезної видовбаної колоди, по бортах обшитої дошками. Як відомо з історії, чайки широко використовувалися запорізькими козаками для швидкого нападу на ворогів і настільки ж швидкого відступу.

Корпоративний выдпочинок быля Львова

Для учасників, які залишилися на території комплексу пропонується майстер-класи з гончарства, з ковальства, з плетіння ляльки-мотанки, з козацького мистецтва, посвята в козаки та козачки.
Фото з ​​аніматорами та реквізитом.

Український бенкет з національними стравами .... і з ніжками кабанчика на рожні.  

Тімбілдінг компанії Львова Ресторани в національному стилі у Львові

Майстер-клас з плетіння вінків.
Так бажаючі можуть відправитися в невелику подорож в минуле, поринути в атмосферу української визвольної боротьби середини минулого століття. Ви переходите по навісному містку, спускаєтеся по дерев'яних сходах і потрапляєте в справжнє «притулок» часів УПА.
Тут все з дерева: стіни, грубо рубаний сокирою стіл, лави, полиці. Інтер'єр прикрашають різні предмети воїнів УПА, копії плакатів та листівок, багато фотографій тих часів, стіни декоровані зброєю.

Краївка біля Львова

Виступ етно-колективу і розучування пісень з учасниками. 

Майстер-клас з українським автентичним танцям, таких як "Картопля", "Ойра", "Гречаники", "Катерина і Василь", "Млин", "Голубка" під традиційну ватру, пускання плетених вінків з  побажання до озера.

Организаторы корпоративного отдыха во Львове Компания организация корпоративного отдыха Львов

 
Трансфер до Львова.


Ця програма дозволить Вам отримати емоційне розвантаження від досягнення мети, вивчити своїх колег у нестандартній обстановці, розкрити творчий потенціал співробітників, цікаво відпочити на свіжому повітрі.
Для прорахунку вартості організації заходу зв'яжіться з нами.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2018 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.