MICE послуги

MICE послуги, спрямовані на розвиток і мотивацію компанії, навчання персоналу, партнерів і клієнтів компанії, пошук нових потенційних партнерів / клієнтів, налагодження взаємин з ними, а також на представлення компанії, її цінностей, філософії і можливостей для внутрішнього і зовнішнього споживача.

Обслугововування тренінгів  у Львові Конференц сервис во львове Конференц сервис Львов

Діловий туризм є одним з провідних та найбільш динамічно розвиваються сфер світової економіки, так як успішний бізнес неможливий без контактів з новими партнерами і споживачами, обміну технологіями та інформацією, участі в міжнародних виставках, конгресах, конференціях і ділових поїздок. А такий вид поїздок в поєднанні з відпочинком дає вражаючі можливості для бізнесу і самих учасників ділових поїздок. Вони спілкуються в неформальній обстановці, визначають нові цілі і завдання, знаходять свіжі ідеї для розвитку бізнесу.

Наша компанія допоможе Вам з організацією поїздок керівників і фахівців різних компаній в Західній Україні з метою відвідування виставок, конференцій, конгресів, бізнес-семінарів.

Організація участі у виставках, в якості експонентів і відвідувачів.Також пропонуємо «Заочне відвідування виставки» .

Інсентив-тури - мотиваційний туризм, виїзні семінари і конференції, подієвий туризм.

Конференц-сервіс.

Корпоративні події і Тімбілдинг є найбільш ефективними інструментами управління персоналом на сьогоднішній день.Але співробітники вже хочуть не тільки дивитися на захід, а й брати участь у ньому, бути частиною програми.Ми з радістю допоможемо в організації такого заходу, де учасники будуть максимально задіяні в командоутворенні.

З огляду на Ваші побажання, ми:

Відповідно до цілей програми тімбілдингу і технології її проведення ми пропонуємо варіанти корпоративного відпочинку з елементами командоутворення:

ВИЇЗНІ:

ПО МІСТУ:

МАЙСТЕР-КЛАСИ:

Для прорахунку вартості організації ділового заходу зв'яжіться з нами.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.