Заручини

В історії людської цивілізації існує незчисленна кількість шлюбних традицій, яких дотримуються постійно та  які на час незаслужено забули.
Ми пропонуємо Вам оживити втрачену традицію - заручин або сватання, головна функція якої є - офіційне повідомлення молодими людьми про своє бажання одружитися.
Цей передвесільний етап необхідний для того, щоб пара освоїлися з думкою про майбутне спільне життя, про обов'язки, що з'являться в них з набуттям статусу подружжя.

Заручини в середньовічному стилі у Львові

Средневековый пир во Львове Средневековая помолвка во Львове Средневековая вечеринка во Львове заказать 

Пропонуємо Вам зануритися в епоху далекого середньовіччя та стати учасниками весільного ритуалу того часу -заручин.

 Дія відбувається в стилізованому ресторанному комплексі в середньовічному місті Леополіс. Заручини організовується для двох молодих людей з королівських сімей (можуть бути й інші персонажі: принц-квіткарка і т.д.).

Молоді та гості переодягаються в костюми тієї епохи. Їх зустрічає Людина  Середньовіччя (ведучий), який розповідає про традиції та культуру того часу. За легендою, цей шлюб ще був обговорений з народження нареченого та нареченої і що б не порушувати традиції, вони повинні його узаконити в домовлений період.

Заручини складаються з трьох найважливіших моментів. І сьогодні королівські сім'ї зібралися, що б обумовити деталі шлюбу, організаційні моменти, призначити дату, представити молодих один одному. Але наречений повинен був довести, що гідний нареченої на поєдинку з лицарем. Звичайно, ж він постає переможцем і його посвячують у лицарі.

Під час всього заходу гості куштують середньовічні страви та споглядають виступ танцівниць, жонглерів, магів-фокусників, ворожок і т.д. Гостей чекає майстер-клас з середньовічних танцім, участь в конкурсах.

Також  в залі присутній літописець, головна функція якого зафіксувати момент заручення на папері, як документ угоди між королівськими сім'ями та вручення його майбутньому подружжю.

Фінальний акорд - наречений просить руки та серця у батька-короля та  дарує обручку нареченій, скріплюючи союз.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.