Дівич-вечори/парубочі вечірки

Дівич-вечір -старовинний весільний обряд, день перед весіллям або будь-який день після заручин до весілля.
Згідно з українськими традиціями, подружки нареченої збиралися у неї вдома та допомагали їй готуватися до весілля. Співали пісні, готували елементи костюма нареченої: пояс, вінок, головний убір. А наречена, в свою чергу, віддавала подружкам свої сорочки, таким чином, прощаючись з дівоцтвом.
  Сьогодні, дівич-вечори проходять набагато веселіше, та й до того ж більш оригінально. У нас є певні ідеї як провести незабутній захід, на якому можна дозволити все те, що, можливо, ніколи б не зробили в буденному житті.
Вечірка нареченого - старовинний весільний обряд, день перед весіллям або будь-який день після заручин до весілля. Головна функція заходу - прощанні з парубоцьким  життям і вільними друзями. У нас також є певні ідеї щодо організації такого заходу.

Дівич-вечір по-львівськи в стилі ретро.

Девичник ретро во Львове Дівич-вечори у Львові Організація дівич-вечора у Львові

Ретро-стиль, як ні який  інший стиль підходить для проведення дівич-вечора, так як він характеризує епоху жіночності, елегантності, витонченості і стилю.
У кожної жіночки, знайдеться мереживне плаття, рукавички та капелюшок з пір'ям. А Львів, як ні яке інше місто України здатний занурити в атмосферу вінтажності і якоїсь загадкової старовини.
Захід розпочнеться з самих жіночих занять - з відвідування салону краси / спа-салону та створення ретро-образу.
Після остаточно створення повного образу Жіночки прокотяться на ретро-автомобілі містом. Антуражний холостяк, запропонує продефілювати центральними вуличками та взяти участь в міні-квесті, завдання якого передбачають пошук різних сюрпризів для нареченої та для її подружок.Запустити повітряні кулі з побажаннями для нареченої компанія відправитися в місцеву ресторацію, де їх вже на них чекають веселі батярі-розбишаки з вечірньою-програмою.
За бажанням, замовника стилістика заходу може бути повністю змінена.

    
Парубоча вечірка  по-львівськи в батярському стилі.

Мальчишник по львовски Батярские вечеринки во львове Львов батярский мальчишник

Батярство- унікальна львівська субкультура, яка існувала з сер. XIX до сер. XX в. Львівський батяр - яскравий представник місцевого самобутнього галицького колориту, це шибайголова, здатний на різні витівки й ризиковані жарти. Батяри були постійними засідателями львівських пабів. Сьогодні, батярські традиції відроджуються. Тому пропонуємо Вам обрати саме цю ексклюзивну львівську тематику та Ваша парубоча вечірка в такій стилістиці буде веселою та незабутньою.
Вас очікує переодягання в костюми тієї епохи, вивчення батярського сленгу - «ґвари», посвята в справжні батяри та батярські розваги, наприклад, батярський тир - стрільба з рогатки кавовими зернами, а також  дегустація львівського пива  у справжньому батярському ресторані, веселощі й танці в батярському стилі, вечірня автомобільна прогулянка на ретро-авто.
За бажанням, замовника стилістика заходу може бути повністю змінена.

Кавова вечірка

  

Що святкуємо: Будь-що! Любе свято! Чарівні аромати кави прикрасять кожний святковий захід. Атмосфера львівської кав'ярні зробить свято надзвичайно смачним і яскравим.Детальніше>>>

Country Party

Country Party Вечірка в стилі кантрі Організація вечірки в стилі кантрі

З дитинства мрієте хоч на день перетворитися в лихого ковбоя або бачите себе в ролі бандитки, що мчиться по преріях? У Вас є можливість зануритися в світ вестерну, наповнений пригодами, романтикою і авантюрою. Детальніше>>>

Квест емоцій

Місто Львів квести для дівчат Сіті квести по Львову Квест емоційний поЛьвову

100% жіночий квест, який збереже тільки найпозитивніші емоції на довгу пам'ять. Детальніше>>>  

Або можна запросити на екскурсію, чи влаштувати дискотеку просто катаючись на Львівському трамваї

 

Дискотека трамвай во львове Дискотека в трамвае во Львове Трамвай Экскурсионый во Львове


© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2018 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.