Майстер-клас декупаж

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Майстер класи Львів

МАЙСТЕР-КЛАС з декупажу 
Займатися творчістю сьогодні цікаво та модно. Але що робити, якщо в'язати та шити не вистачає часу, а проявити фантазію зробити щось корисне, гарне, а головне своїми руками все ж хочеться? Тут і врятує декупаж. На хвилі популярності декупаж увірвався і в нашу країну, і тепер хвилює завзятих рукодільниць і новачків. 
Декупаж походить від французького дієслова decouper (вирізати) - це вид аплікації. Його мета - домогтися ефекту намальованої картини. За допомогою декупажу Ви зможете декорувати предмети будь-якої форми та текстури. На нашому майстер-класі для новачків Ви познайомитеся з основами декору, матеріалом: лаками, фарбами, кракелюр, декупажних серветками та  роботою з ними. І Ви зможете створити неповторну та оригінальну річ, яка стане родзинкою Вашого інтер'єру.

Вартість мк уточнюється

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.