Майстер-клас декупаж

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками. 

Майстер класи Львів

МАЙСТЕР-КЛАС з декупажу 

Займатися творчістю сьогодні цікаво та модно. Але що робити, якщо в'язати та шити не вистачає часу, а проявити фантазію зробити щось корисне, гарне, а головне своїми руками все ж хочеться? Тут і врятує декупаж. На хвилі популярності декупаж увірвався і в нашу країну, і тепер хвилює завзятих рукодільниць і новачків. 

Декупаж походить від французького дієслова decouper (вирізати) - це вид аплікації. Його мета - домогтися ефекту намальованої картини. За допомогою декупажу Ви зможете декорувати предмети будь-якої форми та текстури. На нашому майстер-класі для новачків Ви познайомитеся з основами декору, матеріалом: лаками, фарбами, кракелюром, декупажними серветками та  роботою з ними. І Ви зможете створити неповторну та оригінальну річ, яка стане родзинкою Вашого інтер'єру.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.