МАЙСТЕР-КЛАС букети з цукерок

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Цукерки майстер клас

МАЙСТЕР КЛАС букети з цукерок


Що ж може змагатись за любов львів'ян більше, ніж його Величність Шоколад? У Львові шоколад їдять, п'ють, дарують, ним пишаються, насолоджуються, захоплюються, з ним фантазують, ідуть у гості, освідчуються у коханні, приймають серйозні життєві рішення. І тільки у Львові - найсолодшому місті України, шоколад називають особливо - "чоколяда".

На нашому майстер-класі Ви ознайомитеся з матеріалами і технологією виготовлення букетів з цукерок, різним способам оформлення цукерок і їх кріплення в композиціях, самостійно створите цікаву композицію з львівських цукерок "Світоч" і заберете цей сувенір з собою на пам'ять про солодкий Львів.

Вартість мк уточнюється.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.