МАЙСТЕР-КЛАС КАВОВЕ ДЕРЕВО

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Кавове дерево майстер клас Львів

МАЙСТЕР КЛАС КАВОВЕ ДЕРЕВО

Який найвідоміший львівський сувенір? Це кави! Прихильникам  натуральної кави та просто поціновувачам краси ми пропонуємо зробити дуже оригінальний сувенір - кавове дерево або дерево щастя. 
На нашому майстер-класі Ви зі звичайних цільних кавових зерен зробите шедевр, замість листочків у якого будуть зернятка справжньої ароматної кави.

Він буде тішити Вас не тільки красою та оригінальністю, приємним кавовим ароматом, але й пам'ятним написом про Вашу незабутньою поїздкою в кавову столицю України.

Тривалість - 1,3 години

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.