МАЙСТЕР-КЛАС ЯЛИНКА З АРОМАТОМ КАВИ

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

МАЙСТЕР КЛАС "ЯЛИНКА З АРОМАТОМ КАВИ"

Пропонуємо активно зайнятися підготовкою до зустрічі нового року.

Як же Новий рік без ялинки?

А як Вам ідея зробити її власноруч, та ще й з кавових зерен? Запрошуємо Вас на майстер-клас "Ялинка з ароматом кави", яка стане не тільки хорошим атрибутом Новорічного настрою, але і хорошим сувеніром, який нагадуватиме Вам про зустріч нового року в «місті з ароматом кави».

Орієнтовна тривалість: 1:30-2:00.

новорічний майстер-клас у Львові кавова ялинка своїми руками майстер-класи для дорослих та дітей Львів

Більше фото з майстер-класів Ви зможете знайти у Фотозвіті.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.