Львівський трамвай

Історія Львівського трамваю починається з 3 травня 1880 коли запустили в місті кінний трамвай вагони темно-коричневого кольору з написом Tramwaj lwowski, запряжені кіньми і який їздив зі швидкістю приблизно 6 кілометрів на годину.
У 1893 році Львівський магістрат оголосив тендер на будівництво ліній електричного трамвая та електростанції потужністю 400 кінських сил, тому кінний трамвай вже не відповідав потребам перевезення тодішнього міста. Тендер виграла віденська фірма "Сіменс & Гальске", а відкриття електричного трамвая приурочили до Крайової виставки 1894, яку планував відвідати сам імператор Франц Йосип і якого Львівський магістрат вирішив здивувати.

Отже, 31 травня 1894 львівський трамвай вирушив у перший свій рейс. Він був другий в Австро-Угорщині і п'ятий в Європі. Навіть у Відні та Лондоні трамваї були запущені пізніше. Розповідають, що за першим трамваєм йшли тисячі людей протягом всього маршруту. Для львів'ян було дивно, що трамвай їде сам- без коней.

На сьогоднішній день львівський трамвай еволюціонував в такий вигляд:

Екскурсія по Львову на трамваї

Пропонуємо відчути себе справжнім львів'янином та здійснити подорож по Львову на трамваї, під час якого ви почуєте історію еволюції цього місцевого транспорту, а так же історію нашого міста, який так само з часом міняв свій вигляд за вікном.

Экскурсия по Львову на трамвае

Пропонуємо програму "Місто крізь сторіччя з вікон Львівського трамвайчика", під час якої Ви зможете познайомити своїх гостей з містом, а також чудово провести час.

Пропонуємо 2 варіанти (Бронювання та оплата мінімум за 2 тижні):

1.Замовити екскурсію "Місто крізь сторіччя з вікон Львівського трамвайчика"

Вартість екскурсії тривалістю 1 години на трамваї (картинка №1, 35 посадочних місць) від 3500 грн..

Додатково можна замовити більш тривале обслуговування, звуковий супровід, світлове супровід, діджея, фуршетне обслуговування, пілотів в ретро або українському стилі.

2.Замовити вечірню програму "Нічне місто крізь сторіччя з вікон Львівського трамвайчика"

Вартість програми в звуковому і світловому супроводі тривалістю від  1.30 години на трамваї (картинка №1, 35 посадочних місць) під запит.

Додатково можна замовити більш тривале обслуговування, фаєр-шоу на зупинках, діджея, ведучого, оформлення салону тематичне ,фуршетне обслуговування, пілотів.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.