Майстер-клас «Листівка власноруч»

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Майстер-клас «Листівка власноруч», з техніки скрапбукінг
Скрапбукінг- вид рукодільного мистецтва, що полягає у виготовленні та оформленні сімейних або особистих фотоальбомів, а також  виготовлення листівок. Листівки ручної роботи - це авторський твір, які Ви можете створити на нашому майстер-класі. А також  дізнаєтеся про матеріали, техніки, про процес виготовлення. Такий авторський виріб чудово підійде для будь-якого свята, адже він вийде ексклюзивним і в єдиному екземплярі!
Тривалість - 1 година. При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня + 20%.

 

Майстер клас листівки у Львові


Майстер-клас «Листівка власноруч», за техніці квіллінг
Квіллінг - вид рукодільного мистецтва виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіральки довгих і вузьких смужок паперу. Вітальні листівки по техніці квіллінг робити завжди захоплююче та  дуже цікаво. На майстер-класі Ви дізнаєтеся який папір та інструменти найкраще використовувати для роботи. Навчітесь певним технікам і спробуєте створити свій шедевр.
Тривалість - 1 година. При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня + 20%.

Львів майстер-класи для дітей

ФОТОЗВІТИ МАЙСТЕР-КЛАСІВ >>>

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.