Майстер-клас «Лялька-мотанка»

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Історія цієї ляльки почалася більше 5000 років тому і її можна зустріти в будь-якій країні. Виготовлялася вона з натуральних матеріалів: сіна, соломи, листя, дерева, зерен. Служила вона оберегом в кожному будинку, а також використовувалася при різних ритуалах. Детальніше Ви дізнаєтеся про історію та самостійно зможете зробити своїми руками свою мотанку, яку Ви зможете забрати на пам'ять або подарувати такий оберіг рідній людині.
Тривалість майстер-класу - 1- 1,3 години

ФОТОЗВІТ З МАЙСТЕР-КЛАСІВ

Львів Майстер-клас «Лялька-мотанка»

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.