МАЙСТЕР-КЛАС ПИСАНКА

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Писанка - це фарбоване або розписане яйце, декороване древніми символами. Воно займає центральне місце у великодній обрядовості. Наші пращури вважали, що пасхальне яйце володіє магічними властивостями. Розписують яйця за допомогою тонкої металевої трубки, якою наноситься восковий візерунок. Ви навчитесь цієї майстерності на майстер-класі та  заберете цей символічний оберіг з собою на згадку та зможите подаруйте близькій людині.
Тривалість майстер-класу - 1- 1:30 год.

Писанка майстер-клас

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.