Майстер-клас «Новорічні іграшки»

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Новорічні іграшки - невід'ємна прикраса новорічної ялинки, втілення радості і святкового настрою! А що може бути краще, ніж іграшка, створена своїми руками? До того ж, вона буде ексклюзивною, неординарною, повним втіленням Вашої фантазії! І до речі, кажуть, що саме ритуал прикрашання ялинки новорічними дрібничками допомагає збутися будь-якому бажанню!

Тривалість 1-1:30 год.
Вартість уточнюється.

Новогодние шары своими руками во Львове Мастер-класс Новогодняя игрушка ЛЬвов Мастер-класс во время зимних праздников и каникул во Львове

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.