Майстер-клас Святковий вінок

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

МАЙСТЕР-КЛАС "СВЯТКОВИЙ ВІНОК"

Прикрашання будинку до Нового року і Різдва - приємна і радісна традиція, адже з наближенням свят нам всім так хочеться поділитися своєю радістю з близькими, створити святковий настрій в будинку і на робочому місці. І найпростіший спосіб цього досягти- прикрасити інтер'єр святковим вінком.
Пропонуємо Вам приємно провести час і створити свій унікальний віночок, який буде радувати око і наповнювати будинок приємним ароматом.

Орієнтовна тривалість: 1:30-2 год.

святковий вінок своїми руками у Львові

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.