Середньовічне весілля

Для того, щоб весілля стало церемонією Вашої мрії, буде потрібно кілька місяців серйозної підготовки.

До кожного проекту закріплений свій весільний розпорядник, він допоможе визначитися з кольором скатертин, стрічок, бонбоньєрки, а також створить унікальну історію Вашого весільного дня. Можливо Ви хочете провести заручини з посвяченням у лицарі.

Перше, що потрібно обумовити, це питання з офіційним моментами. Для того щоб розписатися у Львові, майбутнім молодятам потрібно приїхати і особисто подати заяву до львівського РАЦСу за місяць до бажаної дати. Далі в призначений термін потрібно прибути в РАЦС міста Львова зі свідками і Вашими близькими для офіційного розпису та святкування заходу.

Ми організовуємо проживання, харчування, трансфери, екскурсії та підготовку весільного торжества.

Присутній і другий варіант - це коли офіційний розпис проходить у Вашому місті, а весільна церемонія (бутафорія) в нашому місті. В даному випадку, ми також організовуємо всі послуги, в т.ч і підготовку до торжества.
Пропонуємо на розгляд концепцію середньовічного весілля.

Від кожної старої вулички Львова, кожного міського куточка, від кожнї архітектурної споруди в центральній частині міста віє середньовіччям, і атмосфера особливої ​​старовини зачаровує з першого погляду. Ви,ніби ввімкнувши машину часу, переноситесь в XIV - XVIII вв - в епоху хоробрих лицарів, загадкових дам, справедливих турнірів .....
Львів - ідеальне місце для проведення весілля в середньовічному стилі.

Весілля в середньовічному стилі Львів Оформлення весілля в середньовічному стилі Середньовіччя Весілля Львів 

Майбутні молодята зможуть відчути себе справжнім лицарем і прекрасною принцесою; а так же запросять своїх гостей на середньовічний бенкет в стилізованому ресторані, де дізнаються про весільні традиції XIV - XVIII вв, яких Вам повідає чоловік з Середньовіччя. 

Весільна церемонія буде витримана в середньовічних традиціях з прикрашеною аркою, клятвами любові, виготовленням родового герба або ювелірного виробу, показовим лицарським боєм, присвятою нареченого в лицарі, випусканням голубів.

Розважальна програма не залишить гостей байдужими, буде живий музичний супровід, майстер-клас з середньовічних танців, ворожка-провісниця, маги-алхіміки, вогняне-шоу .....
Вартість повної програми, включає в себе послуги ведучого свята, колективу музикантів, аніматорів - лицарів, придворних дам, магів, ворожок, майстер-клас з танців, вогняне шоу, банкетне меню ...

А також ми додатково запропонуємо варіанти розміщення, харчування, транспортного та екскурсійного обслуговування у Львові перед / після заходу.

 

 

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.