Символічна весільна церемонія в Італійському дворику

Пропонуємо Вам провести свою символічну весільну церемонію в романтичному Італійському дворику у Львові.

Це місце приковує до себе увагу з першої ж секунди. Тут особлива атмосфера затишку і спокою, тому що він побудований таким чином, щоб шум з площі не доносився. Кажуть, що якщо затамувати подих, можна почути шепіт закоханих - польського короля Яна Собеського і француженки Марії Казмірі.

У Вас і Ваших гостей з'явиться можливість зануритися в романтичну і чарівну атмосферу середньовічної Італії з архітектурою XVI в.

Організація весільної церемонії Весільна церемонія в Італійському дворику Символічна весільна церемонія у Львові

Для того, щоб весілля стало церемонією Вашої мрії, буде потрібно кілька місяців серйозної підготовки.

Перше, що треба обумовити, це питання з офіційними моментами. Якщо Ви хочете офіційно розписатися у Львові,то майбутнім молодятам потрібно приїхати і особисто подати заяву до львівського РАЦСу за місяць до бажаної дати. Далі в призначений термін потрібно прибути до РАЦСу міста Львова зі свідками і Вашими близькими для офіційного розпису та святкування заходу.Або розписатися у свому місті,а символічну церемонію можно проводити у Львові.

Ми організовуємо проживання, харчування, трансфер, екскурсії та підготовку весільного свята.

Присутній і другий варіант - це коли офіційний розпис проходить у Вашому місті, а весільна церемонія (бутафорія) в нашому місті.

Ми з радістю допоможемо Вам в організації та оформленні символічної весільної церемонії, проживанні, трансфері гостей, банкеті і розвагах для гостей та молодих.

Нам важливо дізнатися всі Ваші мрії, які потрібно реалізувати для створення казкової атмосфери. Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.