«Галопом по зимовим курортам»

Пропонуємо Вам відправитись у кругосвітню подорож найвідомішими світовими зимовими курортами в форматі гри з елементами командоутворення!
Не переживайте, Вам не доведеться витрачати час на перельоти і переїзди,Ви зможете всього за кілька годин «опинитися» в декількох країнах!

зимовий тімбілдінг активний Львів активний корпоратив для компаній Львів тімбілдінг Львів взимку

Ви зможете кілька годин активно відпочити на відкритому повітрі, віртуально помандрувати, дізнатися щось нове про країни, курорти і звичаї, а найголовніше - змінити обстановку і поліпшити комунікацію в колективі.

Подорож почалася!
Завдання кожної команди - виконати ланцюжок завдань (активних, творчих, інтелектуальних) і отримати прапорець країни, з якою вони пов'язані.А також виконати додаткові завдання для отримання атрибута з цінностями компанії, необхідного для фініша. Додатково можна додати завдання, пов'язані з історією, цінностями компанії (обговорюється з замовником).
Зібравши всі прапорці, команди зможуть обміняти їх на необхідний реквізит для виконання фінального загального завдання для досягнення єдиного результату - етнічного сніговика-символу зими, який зможе стати прекрасною фотозоною для загальних фото на пам'ять про корпоратив.
Закінчується захід святковим нагородженням усіх учасників грамотами.

Тривалість: від 2:30-3 ч.

Вартість під запит в залежності від кількості учасників і локації, а також додаткових послуг: спортивне спорядження для завдань (снігоходи, квадроцикли, сноутьюби, упряжка з собаками і т.д.); послуги ведучого; музичний супровід; брендовані атрибути для учасників - хустки, бейджі; брендовані подарунки для учасників; кулірне завдання; фото / відеозйомка; більш тривалий тімбилдінг).

Сподобалась програма? Зв'яжіться з нами для уточнення деталей! 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2022.