Символічна весільна церемонія в Будинку вчених

Пропонуємо Вам провести свою символічну весільну церемонію в шикарному Будинку вчених, який вважається одним з семи чудес міста Львова. Побудований в 1898 році віденськими архітекторами Г.Гельмером і Ф.Фельнером, він був місцем збору аристократів. Інтер'рb цього архітектурного дива повні розкоші: різьблена деревина, обшиті шовком стіни, кришталеві люстри, мармурові каміни. Ми пропонуємо Вам провести в Будинку вчених одне з найважливіших заходів у житті кожного - весільну церемонію.

У Вас буде можливість зануритися в атмосферу ХІХ століття, відчути себе знатною особою ​​і зробити символічну церемонію дійсно королівською.

Тільки уявіть, як Ви заходите в бальний зал, прикрашений квітами, в супроводі живої музики. Навколо близькі і дорогі люди. І лічені секунди залишаються до моменту, коли пролунає довгоочікувана фраза "Оголошую Вас чоловіком і дружиною".

Весільна церемонія у Львові Організація весільної церемонії у Львові Розписка в будинку вчених Львів

Для того, щоб весілля стало церемонією Вашої мрії, буде потрібно кілька місяців серйозної підготовки.

Перше, що треба обумовити, це питання з офіційними моментами. Якщо Ви хочете офіційно розписатися у Львові,то майбутнім молодятам потрібно приїхати і особисто подати заяву до львівського РАЦСу за місяць до бажаної дати. Далі в призначений термін потрібно прибути до РАЦСу міста Львова зі свідками і Вашими близькими для офіційного розпису та святкування заходу.Або розписатися у свому місті,а символічну церемонію можно проводити у Львові.

Ми організовуємо проживання, харчування, трансфер, екскурсії та підготовку весільного свята.

Присутній і другий варіант - це коли офіційний розпис проходить у Вашому місті, а весільна церемонія (бутафорія) в нашому місті.

Ми з радістю допоможемо Вам в організації та оформленні символічної весільної церемонії, проживанні, трансфері гостей, банкеті і розвагах для гостей та молодих.

Нам важливо дізнатися всі Ваші мрії, які потрібно реалізувати для створення казкової атмосфери. Чекаємо на Вас!

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.