Ігри на знайомства для гостей

Знайомство гостей на весіллі Організація знайомства гостей Ігри на знайомства на весіллі

Часто буває так, що не всі запрошені знають один одного, а у нареченої і нареченого не вистачає часу на проведення знайомства, тому гості можуть відчувати себе ніяково, некомфортно.

Ми з радістю допоможемо познайомити Ваших гостей, розрядити офіційну обстановку, налагодити дружнє спілкування. Наприклад, одному гостю пропонується знайти другого по половинці фотографії та за хвилину коротко розповісти про себе. Кожен розкаже історію знайомства з молодими в ігровому форматі та прийме участь в командних іграх. Такі розваги не тільки займуть запрошених, але і допоможуть їм ще більше дізнатися один про одного, про Вас і історію кохання молодят. Також у кожного залишиться на пам'ять маленький приємний сюприз.

Тривалість: орієнтовно 40 хвилин - 1 година.

Вартість: під запит

Доповнити ігри на знайомства можна такими приємними моментами:

Зона побажань на весілля Фільм про гостей на весілля Оригінальні сертифікати на весілля

- Зона побажань, де кожен з гостей зможе залишити найтепліші слова для Вас (панно, послання в майбутнє, скриня з побажаннями, картина щастя). Виготовляється індивідуально з урахуванням Ваших побажань.
- Весільний відео ролік. Пропонуємо допомогу в створенні фільму, де головні герої - Ваші гості.
- Оригінальні сертифікати в якості подарунка для гостей (наприклад: сертифікат на отримання подарунка з весільної подорожі, на право відвідування будинку молодих без запрошення на протязі року та ін.).
- Квест-запрошення для гостей. Дізнайтеся докладніше >>>

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2019 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.