Швидкі побачення

Швидкі побачення у Львові Організація швидких побачень у Львові speed dating львів

Пропонуємо кав'ярням, кафе та іншим закладам урізноманітнити свою програму, додавши такий вид заходу, як швидкі побачення.

Швидке побачення (Speed ​​Dating) - формат міні-побачень, короткочасне спілкування з певною кількістю людей протилежної статі. Вперше спід-дейтинг було придумано в 1998 році в Лос-Анджелесі з метою допомогти людям знайти один одного, і незабаром такий вид знайомства став досить популярним у всьому світі.

Чим подібний захід може залучити людей? В першу чергу, це гарне проведення часу в затишній атмосфері Вашого закладу. Також у гостей з'являється можливість покращити комунікативні навички, розширити коло знайомств, дізнатися про інтереси та хобі один одного. Швидкі побачення - відмінна можливість для людей, завантажених роботою, або невпевнених у собі завести нові цікаві знайомства і знайти свою другу половинку.

Яким чином проходить спід-дейтинг? Кожна дівчина розміщується за столиком з номером. Через кожні 7 хвилин чоловіки послідовно пересідають від однієї дівчини до іншої. За відведений час учасники можуть поспілкуватися на будь-яку тему, дізнатися про рід занять, хобі та інтереси співрозмовника. Після кожної зустрічі гості відзначають враження один про одного в листі симпатій. Якщо симпатії учасників збігаються, у них з'являється можливість обмінятися контактами та продовжити спілкування без обмеження часу.

Можливо, саме в стінах Вашого закладу з'єднаються два серця, і закохана пара стане Вашим постійним клієнтом.

Зацікавилися? Тоді зв'яжіться з нами для уточнення деталей.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2018 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.