Вінчання у Львові

Шлюби укладаються на небесах..

Вінчання у Львові Організація вінчання у Львові Весілля вінчання Львів

Львів - місто, відоме не тільки старовинними вулицями з бруківкою і кав'ярнями, а й духовними пам'ятками архітектури. Налічується понад 100 старовинних діючих храмів, які дивують своєю різноманітністю: високі католицькі костели, ажурні барокові православні храми, стримані церкви в класичному стилі. Більш вдале місце для здійснення урочистого і приголомшливого обряду вінчання важко знайти.

Вінчання - велике церковне Таїнство, через яке подружжя отримують Благодать Божу. До нього слід поставитися з усією серйозністю і ретельно підготуватися. Навіть якщо Ви мешкаєте не у Львові, але хочете вінчатися саме в цьому старовинному місті, ми з радістю допоможемо Вам. Дізнаємося всі подробиці і нюанси підготовки та проведення церемонії, допоможемо вибрати відповідний час і дату, подбаємо про наявність всього необхідного.

Вартість розраховується індивідуально.

Пропонуємо також перебування у Львові та вінчання "під ключ" (готель,трансфери,знайомство з містом,оформлення церемонії,святковий вечір,фото та відео,бронювання салону краси,підбір одягу та аксесуарів).

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобиться деякий час на підготовку і нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.
Для уточнення всіх деталей зв'яжіться з нами.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.