Програма «Кава зі Львова»

Львів - місто кави. Пропонуємо Вам поринути в атмосферу львівської кав'ярні та зробити свій день смачним та яскравим.

   

Програма "Кава зі Львова" може бути приємним завершенням кавової екскурсії чи кава-квесту. Або стати окремим заходом. Ви зможете смачно та пізнавально провести час у львівській кав'ярні. У Вас з'явиться можливість спробувати різні кавові напої та більше дізнатись про види та різновиди зерен. Ви також почуєте "кавові" і не тільки історії про заклади та діячів міста. Перевірите свої знання в вікторинах та конкурсах, за які найактивніші отримають подаруночки. А завершиться пізнавальна частина програми творчим майстер-класом! У Вас з'явиться можливість самостійно переконатись в тому, що кавою можна не тільки насолоджуватись, а й малювати. Кожен створить для себе кавовий малюнок та оформить його у вигляді листівки, яка може стати приємним тематичним подарунком для близьких та згадкою для Вас про приємно проведений час.

На Ваш розгляд пропонуємо два варіанти кавової програми.

Варіант 1 (скорочений) включає: дегустацію кавових напоїв з коротким екскурсом в історію і різновид зерен; майстер-клас малювання кавою (листівок,побажань, логотипу компанії / цінностей компанії, картини).
Тривалість: 1:30 - 2 год.

Майстер-класи для дітей та дорослих Львів Кава Львів Кавова картина Львів

Варіант 2 включає: дегустацію кавових напоїв з коротким екскурсом в історію і різновидів зерен; легкий тематичний декор (пелюстки,свічки,серветки); створення малюнків з кавових зерен, кавова вікторина, конкурс дегустаторів; майстер-клас малювання кавою (листівок,побажань, логотипу компанії / цінностей компанії, картини).
Тривалість: 2-2:30 год.

Вартість під запит в залежності від програми та кількості.

Приємні послуги, якими можна доповнити захід:

  


-Запрошення з ароматом кави.
Не можна не погодитися, що оформлення і розсилка запрошень листівок - це теж важлива частина організації будь-якого свята. У підсумку ви отримаєте емоції передчуття вечірки всіх запрошених.
-Додаткове тематичне декорування кав'ярні квітами, кульками, свічками, тематичними дрібницями, а також столиків і оформлення фуршетного столу і кенді-бару.
-Декорування картини з кави.
-Подарунки для гостей.
-Фото та відео зйомка.

Сподобалася вечірка? Зв'яжіться з нами для замовлення.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.