Романтичне «Аристократичне» побачення у Будинку вчених

Це унікальна можливість закрутитися в танці та помандрувати в минуле - туди, де носили розкішні сукні, строгі фраки та смокінги, роз'їжджали в каретах, де долі людей, а іноді й цілих націй залежали від того, що відбувалося на балах.

Освідчення в Будинку Вчених Львів

Пропонуємо  провести вечір з коханою жінкою в розкішному колишньому дворянському казино - пам'яткі архітектури, що знаходиться в центральній частині Львова. Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер'єрів поєднуються в будівлі зі сміливою конструкцією сходової галереї вестибюлю.
Розкішні дерев'яні сходи, якими у фільмі Юнгвальда Хількевича спускалася Міледі, піднімався Д'Артаньян з кардиналом Рішельє, де вони грали у шахи.Бальні зали касино прикрашені вишуканими шпалерами по стінах, витонченою ліпниною
В споруді сьогодні досі підтримають традицію та проводять Львівські бали.

Карета подана!
Відчуйте себе аристократом!

Його + : романтична аристократична атмосфера.
Сезонність: цілий рік.
Час проведення: за домовленістю.

Готові запропонувати послуги в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей.На Ваш розсуд представляємо одні з можливих варіантів, якими можно доповнити освідчення:

Для атмосферності

Послуги фотографа. Квіти та координацію заходу.Тривалість від 1- год.

Вартість послуг уточнюється та залежить від багатьох факторів  

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобитися деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання та мрії, які потрібно втілити в реальність.

Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2024.