Квест - ІНТЕРАКТИВНА ЕКСКУРСІЯ «Підкорювачі Княжого Граду»

Проводимо квести з 2007 року.

Інтерактивні екскурсії  по Львову Інтерактивні екскурсії Львовом Театралізовані екскурсії для дітей Львів

Це пізнавальна інтерактивна екскурсія середньовічним Львовом, під час якої учасники ознайомляться з історією, звичаями, традиціями середньовічного міста.

Під час екскурсії учасники зможуть брати активну участь в процесі екскурсії: отримають майстер-клас бою у лицарів; стануть глядачами середньовічних танців, а також відвідають лабораторію алхіміка.
Виявляючи свій пізнавальний інтерес і будучи активними, учасників  нагородять  за успішне засвоєння отриманої інформації. За допомогою методів візуалізації вони зможуть відчути дух середньовічного Львова та себе в ролі його підкорювачів.

Обід в середньовічних підвалах познайомить дітей з кухнею та трапезними звичаями того часу.

Участь в екскурсії допоможе розвинути в собі нові навички та розкрити скриті таланти, сприятиме розвитку особистості, рис, необхідних для взаємодії в команді.

Пройшовши весь маршрут екскурсії з загадками і легендами, учасники матимуть можливість відчути себе справжніми переможцями-володарями секретів історії середньовічного Львова. І як справжні підкорювачі міста спорудять свій прапор на найвищій точці граду. 
Прапор, на якому кожен учасник сфотографує свої ініціали залишиться на довгу пам'ять у зберігача, якого вибере команда. Дорослішаючи з року в рік цей прапор стане символом  згуртованності команди та дитячої дружби. А також  приємним спогадом з життя «Підкорювачів Княжого граду».

Тривалість 4- 5 годин, в залежності від колькості  дітей у групі:

Вартість (При замовленні та оплаті меньше ніж за 4 робочих дні+ 20% ) :
При групі 10 + 1 чол. (710 грн. з чол.) 
При групі 15 + 1 чол. (630 грн. з чол.) 
При групі 20 + 2 чол. (550 грн. з чол.) 
При групі 30 + 3 чол. (470 грн. з чол.) 
 
У вартість входить: 
екскурсійне обслуговування по програмі людиною Середньовіччя; 

У вартість не входить: 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2021 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.