«Нафтуся Квест»

Трускавець - місце для омолодження душі і тіла. Це містечко розташувалось в мальовничих передгір'ях Східних Карпат і оточено з усіх боків цілющими хвойними і листяними лісами. Воно відоме своїми мінеральними водами, з яких найбільш популярна - «Нафтуся».

Квест по Трускавцю для компанії Тімбілдінг-квест в Трускавці Активний тімбілдінг в Трускавці

Якщо Ви вирішили провести свій корпоративний захід або конференцію в Трускавці, ми, в свою чергу, пропонуємо Вам дізнатися більше про курорт та познайомитися з ним активно - в форматі квесту.
«Нафтуся Квест» - командана гра, основана на командному вирішенні інтелектуальних, фізичних і творчих завдань різної складності для досягнення загального результату. Завдання квесту пов'язані з історією Трускавця, розташуванням архітектурних об'єктів, мінеральних джерел, їх походженням, складом і використанням.

Переможцем квесту стає команда, яка перша виконає всі завдання і прийде до кінцевого пункту. Кожну команду супроводжує агент, який контролює виконання завдань і допомагає, якщо у команди виникають складнощі з вирішенням завдань.

Формат квесту: лінійний з орієнтацією на місцевості, пошуком об'єктів і додатковими інтелектуальними і творчими завданнями.
Тривалість: орієнтовно 1:30 - 2 ч. (При бажанні є можливість зробити квест більш тривалим).

Вартість програми (При замовленні і оплаті менше, ніж за 4 робочих дня + 20%):
16 - 30 ос. - 6930 грн. (3 команди);
31 - 45 ос. - 8 800 (4 команди);
46 - 70 ос. - 12650 (6 команд);
71 - 90 ос. - 15400 (8 команд);
91 - 130 ос. - 19800 (11 команд).

Додатково можна замовити:
-фотозйомку, відеозйомку;
-брендування (завдання, стрічки, бейджи, грамоти, подарунки тощо);
-подарунки для команди переможців або всіх учасників;
-корпоративні майстер-класи.

Хорошим завершенням активного тімбілдінгу буде колективне виготовлення логотипу або цінностей Вашої компанії, під час якого кожен учасник, як частинка компанії, внесе свою лепту.Таке творіння ручної роботи буде довго нагадувати співробітникам про приємно проведений час в компанії, де кожен працівник - частина команди, об'єднаної для досягнення спільної мети.

Ця програма дозволить Вам отримати емоційне розвантаження, підвищити ефективність роботи команди, вивчити своїх колег в нестандартній обстановці, розкрити таланти співробітників під час творчих конкурсів і майстер-класів, налагодити комунікацію всередині колективу, активно відпочити на свіжому повітрі.

Сподобалася програма?

Зв'яжіться з нами для замовлення.

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2021 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.