Шоколадний майстер-клас

Творчі Майстер-класи - це унікальний простір, де кожен може стати дитиною і знайти заняття до смаку, проявити приховані таланти. Гостям надається прекрасна можливість понести з собою не лише приємні враження, а й подарунки, зроблені власними руками.

 

Майстер-клас для співробітників може бути включений в програму корпоративу, або проводитися окремо, у форматі тренінгу. Корпоративні майстер-класи в розкриють творчий початок в кожному з учасників. 
Корпоративні майстер-класи можуть проводитися в будь-якому місці за Вашим вибором - в офісі, в ресторані, на відкритому майданчику і т.д. Майстер-клас на корпоратив може бути присвячений різним видам творчості. 
Створюючи красиві речі своїми руками, кожен починає вірити в свої здібності, незвичайна атмосфера вириває з рутини, народжує нові ідеї, пробуджує нові устремленія.

Результат - позитивні емоції, безпосередньо пов'язані з компанією.

Шоколадний майстер класу Львові

 

ШОКОЛАДНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЦУКЕРОК/ФІГУРОК
А Вам хотілося б дізнатися як створюються справжні львівські шоколадні шедеври? Як роблять цукерки з різним наповнювачами або як виходять кумедні фігурки?
Про це Ви дізнаєтеся на майстер-класі, занурившись в солодкість шоколадних мрій. І проявивши трохи фантазії власноруч приготуєте ексклюзивні шоколадні вироби (цукерки 2-3 шт або фігурку), які заберете з собою.
По закінченню, кожному учаснику видається сертифікат про проходження майстер-класу. А вироби стануть найсолодшим спогадом про візит до Львова.
Тривалість 1-1,3 год.

 

 

ШОКОЛАДНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВОК
Ви не знаєте як привітати підлеглих або що подарувати улюбленій матусі?Краще солодощів і вітальної листівки ще нічого не придумали. А якщо ще й поєднати два цих презента і виготовити шоколадну листівку?! Запрошуємо на майстер-клас.
На цьому майстер-класі учасники дізнаються про шоколадної історії Львова, осягнуть ази роботи з таким матеріалом, як шоколад і зможуть оформити вже заготовлені плитки, за допомогою різнокольорової глазурі і різних ласощів, що б зробити свою вітальну листівку. Таку листівку можна робити як іменною для боса, так і з загальним привітанням з 8-м березня для дам з регіональної філії в іншій країні:) або з логотипом компанії. Бажаємо успіхів в кондитерській майстерності!Тривалість - 1 година.

 

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2021 http://www.event-galicia.lviv.ua/ Всі права захищені.